szukaj zwrotu:       szukaj w:
wybrano:
dział - Niemowlę (pielęgnacja niemowlaczków, karmienie piersią, rozwój, wychowanie, choroby tfu tfu, itp)
temat - Moj maluszek robil 6-7 kupek teraz tylko 2:(


Dodaj nowy wpis      Powrót do wybranego działu      Powrót do strony głównej forum
Napisano: Treść:
anna27
2006-12-28
Email
Witam moj maluszek ma 2 tygodnie od poczatku jak sie urodzil robil kilka kupek dziennie a teraz od 2 dni robi tylko 2 czy to normalne czy to moga byc zaparcia?
lidiamital
2006-12-28
22:09:29
Email
Wszystko ok. Gdyby nie zrobił kupki dłużej niż 5 lub 7 dni. Wtedy byłby to kłopot. Jelitka dojrzewają to nie powód do niepokoju. Pozdrawiam
Daniel
2006-12-29
18:22:34
Email
Moja Wikusia też robiła kilka kupek dziennie a po trzech tygodniach robiła przy pomocy naszej jedna na 4 dni bo niby miałam pokarm bezresztkowy:) tak mi powiedziała pani doktor... ale nie wzieła pod uwage tego że moja niunia na trzeci dzień strasznie płakała bo nie mogła zrobić kupki. pomagałismy jej z mężem czopkiem lub termometrem bo nic innego nie pomagało, potem zaczęłam dokarmiac małą bebikiem i od tego czasu zaczęła robic kupki 2 dziennie i mam spokój no i oczywiście ona nie cierpi ma teraz 7,5 miesiąca i jest wesołym szkrabem:).. pozdrawiam
ciszka
2006-12-29
19:53:57
Email
Miałam identyczny problem z moja małą, po powrocie ze szpitala kilka kupek dziennie, po jakimś czasie jedna na 2-3 dni, jednakże mała nie płakała,a brzuszek nie był wzdęty. Po 2 tygodniach mała znowu zaczęła robić kupki kilka razy dziennie. Uważam, że jeżeli dziecko nie płacze, nie ma gorączki, kupka jest w normalnym kolorze, to nie ma co panikować. Pozdrawiam

Dodaj nowy wpis      Powrót do wybranego działu      Powrót do strony gwnej forum