szukaj zwrotu:       szukaj w:
wybrano:
dział - Niemowlę (pielęgnacja niemowlaczków, karmienie piersią, rozwój, wychowanie, choroby tfu tfu, itp)
temat - Laktator Aavent raz ciągnie raz nie ?


Dodaj nowy wpis      Powrót do wybranego działu      Powrót do strony głównej forum
Napisano: Treść:
anna27
2006-12-27
Email
Witam mam problem kupilam na alegro laktator Aventu i raz ssa raz nie chodzi chyba o ten zawór. Mam zapasowe ale czy wy dziewczyny tez po za kazdym razem musicie rzytrzymywac ten bialy zaworek nad butelka Prosze o porady
weridiana
2006-12-27
22:28:31
Email
Nie bardzo rozumiem jak zatrzymywać czy ty masz laktator ręczny czy elektryczny?
anna27
2006-12-27
22:38:36
Email
Mam reczny ale chodzi mi o to ze raz jest proznia raz nie ma jej. Niby wszystko szczelne a nie ciagnie Ruszylam zaworkiem tym bialym nad butelka i czuc podcisnienie potem odlozylam laktator i powiedzmy na drugi dzien chcialam uzywac i juz nie ssa i znow ruszylam ten zaworek i zalapal i teraz nie wiem czy to zuzty jest zaworek czy co?
weridiana
2006-12-27
22:56:05
Email
Anno może faktycznie zużyty zaworek, chociaż z moim już bardzo długo używanym nic się nie dzieję, ewentualnie nie ciągnął jak omyłkowo założyłam odwrotnie właśnie to białe malutkie (nie wiem jak to się nazywa)
lidiamital
2006-12-28
12:02:07
Email
Mamuśka,a czy tej nakładki masującej używasz? Czasami jej głęboki założenie powoduje brak próżni.
wiolett
2006-12-28
13:48:29
Email
Ja tez mam laktator Aventa i niestety także ten zaworek często mi wchodzi do środka Muszę wtedy rozkładać cały laktator wyjmować tą białą malutką chyba gumową część i znowu wkładać to w dziurkę nad butelką Szlak mnie trafia jak co chwila to mi sie dzieje wtedy ściaganie trwa wieki Może wiecie gdzie można kupić właśnie tą małą część , bo jak założyłam drugi nowy który był w zapasie to dłuższy czas było oki.
wiolett
2007-01-09
10:50:38
Email
Cześć. Znalazlam sklep internetowy i zamówiłam w nim ten zaworek do laktatora (10zł.), ale wzięłam ten długi nie zatyczkę teraz mój problem jest rozwiązany. Przy okazji kupiłam też woreczki do mleka Aventa za 24zł w aptece powiedziały mi , że owszem mają ale za 75zł. Koszt wysyłki 7zł. Może zamów sobie to pozbedziesz sie problemu. Pozdrawiam Wioletta
wiolett
2007-01-09
10:52:12
Email
Ale guła ze mnie tu masz adres tego sklepuhttp://www.mybaby.pl/main.php

Dodaj nowy wpis      Powrót do wybranego działu      Powrót do strony gwnej forum