szukaj zwrotu:       szukaj w:
wybrano:
dział - Niemowlę (pielęgnacja niemowlaczków, karmienie piersią, rozwój, wychowanie, choroby tfu tfu, itp)
temat - Ubytek miedzykomorowy


Dodaj nowy wpis      Powrót do wybranego działu      Powrót do strony głównej forum
Napisano: Treść:
wiolett
2006-12-27
Email
Witam! Szukam pomocy odnośnie wady serca. Moja Julka urodziła się w czerwcu niestety z wrodzoną wadą serca. Jest to ubytek miedzykomorowy wielkości 7mm. W lutym mamy wyznaczoną wizyte w Centrum Matki Polki w Łodzi co raczej skończy się operacją. Chciałam się dowiedzieć może jest jakaś mama, która przeżyła coś takiego i mogła by mi napisać jak to się odbyło czyli: pobyt w szpitalu, jak przebiegła operacja (czy oni tną dziecko- czy to jest duża rana, czy może wprowadzają zatyczkę przez aortę) jakie rzeczy zabrać do szpitala, co z jedzeniem dla małej. Ja będę tam z nią, bo ona jest na cycu, gdyż ma na dodatek tego nietolerancje laktozy. Jestem przerażona tą całą sytuacją. Cieszę się, że znalazłam takie Forum, gdzie można uzyskać dużo niezbędnych porad. Pozdrawiam wszyskiem mamy i ich pociechy. Z góry dziękuję za pomoc. Wioletta
lidiamital
2006-12-27
19:53:49
Email
Ja C napiszę tylko ze szwagrem porozmawiam.
wiolett
2006-12-28
13:32:06
Email
Będę bardzo wdzięczna za informację
lidiamital
2006-12-28
14:10:14
Email
Dziś weczorkiem ma zadzonić sporo ma operacji i mieszka w Warszawie. Wczoraj kontakt nam nie wyszedł.

Dodaj nowy wpis      Powrót do wybranego działu      Powrót do strony gwnej forum