szukaj zwrotu:       szukaj w:
wybrano:
dział - Niemowlę (pielęgnacja niemowlaczków, karmienie piersią, rozwój, wychowanie, choroby tfu tfu, itp)
temat - skad ta goraczka


Dodaj nowy wpis      Powrót do wybranego działu      Powrót do strony głównej forum
Napisano: Treść:
anna27
2006-12-25
Email
Witam dziewczyny !Od 2 dni mam problem ponieważ tylko wieczorami(w dzień jest ok) dostaję dreszczy i mam stan podgorączkowy 37.5 st.C Maly nie opróżnia piersi do końca. Czy powinnam ściągać pokarm całkowicie, czy to ma jakieś znaczenie? Proszę o radę co mam zrobić ? I czy mogę bez obawy karmić synka? Dodam ze piersi nie są twarde i nie wyczuwam zgrubień POZDR
basienka25
2006-12-25
15:25:48
Email
Aniu, karmic na pewno mozesz. Ale czy boli ci piers?
anna27
2006-12-25
16:39:22
Email
pierwszy dzien bolała okropnie wczoraj natomiast wogóle zobaczymy co przyniesie dzisiejszy wieczór. Narazie odciągam sobie po trochu pokarmu, moze to cos pomoże.
basienka25
2006-12-25
21:02:04
Email
Jesli boli i masz goraczke to byc moze zapalenie.Musisz odciagac pokarm , jesli czujesz ze maly nie oproznia do konca.A karmic na pewno mozesz i to czesto ta piersia ktora boli. Mialam zapalenie piersi, nie odciagalam pokarmu , bo sadzilam ze to zwiekszy ilosc, a mialam go naprawde duzo, jednak coreczka nie oprozniala do konca.
emcia
2006-12-25
21:46:46
Email
Jeśli boli Cię pierś i masz zaczerwienione miejsca na piersi to na pewno zapalenie. Przykładaj schłodzony i rozklepany liść kapusty, co chwila nowy i przystawiaj dziecko do piersi, zaczynając od chorej. Jeśli Ci nie przejdzie koniecznie idź do lekarza. Pewnie zapisze Ci antybiotyk. Nie leczony, może wywołać ropień, a potem to już tylko czyszczenie chirurgiczne. Acha jeszcze jedno, ważne, przystawiaj dziecko tak, aby broda dziecka była dokładnie pod miejscem bolącym, w tedy lepiej opróżni zator, tzw spod pachy. Pozdrawiam
basienka25
2006-12-26
11:34:34
Email
Mi lekarz jeszcze mowil robic cieple oklady na chora piers, zeby mleko szybceij wyplywalo.No i sciagac jesli dzidzia uparcie nie chce ssac .

Dodaj nowy wpis      Powrót do wybranego działu      Powrót do strony gwnej forum