szukaj zwrotu:       szukaj w:
wybrano:
dział - Niemowlę (pielęgnacja niemowlaczków, karmienie piersią, rozwój, wychowanie, choroby tfu tfu, itp)
temat - Czy to zapalenie piersi?


Dodaj nowy wpis      Powrót do wybranego działu      Powrót do strony głównej forum
Napisano: Treść:
anna27
2006-12-24
Email
Witam dziewczyny !Od 2 dni mam problem ponieważ tylko wieczorami(w dzień jest ok) dostaję dreszczy i mam stan podgorączkowy 37.5 st.C Maly nie opróżnia piersi do końca. Czy powinnam ściągać pokarm całkowicie?Proszę o radę co mam zrobić ? I czy mogę bez obawy karmić synka?POZDR
lidiamital
2006-12-27
11:09:21
Email
RĘCZNIE SPRÓBUJ JESLI NIE MASZ LAKTATORA. ZNAJDZIESZ BEZ PROBLEMU W INTERNECIE INSTRUKCJĘ - ŻE TAK BRZYDKO TO NAZWĘ- JAK TO ROBIĆ. PRZY ZAPALENIU PIERSI TEMP. UTRZYMUJE SIĘ STALE I TOWARSZY JEJ BÓL I OBRZĘK PIERSI. KUP KAPUSTĘ ODERWIJ LIŚĆ ZGNIEĆ GO OCHŁODŹ TROSZKĘ I PRZYKŁADAJ NA PIERSI TO ZMNIEJSZA NAPIĘCIE I BÓL. PRZYTRZYMUJ MALEŃSTWO DŁUŻEJ PRZY PIERSI.Ile ma twoje maleństwo i czy karmisz na żądaniei nie dokarmiasz?
lidiamital
2006-12-27
11:12:38
Email
Acha jescze jedno karmić MOŻESZ, A NAWET musisz bo twoje maleństwo jest najlepszym laktatorem. Piersi nigdy do końca nie opróżnisz pokarm jest stale produkowany. Po nakarmieniu powinny być nieco mniejsze i miększe niż przed. Jeśli niedawno urodziłaś to musisz dać piersiom troszkę czasu na przywyknięcie do nowej roli. POWODZENIA DAJ ZNAĆ!
anna27
2006-12-27
15:41:51
Email
Hej dzieki za rade. Musze więc pogonic męża po kapuste;) może to cos pomoże. mój maluszek ma 10 dni i karmie go na zadanie, ale nie zawsze ssie długo nieraz tylko pare minut. Wczoraj nie miałam temperatury ale dziś jedna pierś znowu pobolewa mimo że po każdym karmieniu jeszcze troche ściągam mleka. Zobacze jak to dalej bedzie boje sie ze zniechęci mnie to do karmienia a chciałabym karmić jak najdłużej.
lidiamital
2006-12-27
19:53:03
Email
Mój Damian jadł 3 lub 5 minut czasami 8 ale to rzadko. Nadal karmię, a on ma 7 msc.Miałam te same problemy to się unormuje cierpliwości, wiem że łatwo się mówi ale przez to samo przechodziłam. Dzielna bądź dajesz mu to co najlepsze!

Dodaj nowy wpis      Powrót do wybranego działu      Powrót do strony gwnej forum