szukaj zwrotu:       szukaj w:
wybrano:
dział - Niemowlę (pielęgnacja niemowlaczków, karmienie piersią, rozwój, wychowanie, choroby tfu tfu, itp)
temat - Jak długo utrzymuje się gorączka...


Dodaj nowy wpis      Powrót do wybranego działu      Powrót do strony głównej forum
Napisano: Treść:
Roma
2006-12-20
Email
Synek dostał wczoraj ostatnią dawkę szczepionki HIP. Nigdy wcześniej nie miał żadnych objawów poszczepiennych typu złe samopoczucie, gorączka itd. Wczoraj bolała go nózka, nie mógł chodzić..Dałam mu paracetamol. W nocy był niespokojny miał 38 i trzy kreseczki temp.Dziś tez jest za spokojny jak na swój charakterek, nie ma zbytnio ochoty na jedzenie i stan podgorączkowy sie utrzymuje..Jak długo po szczepionce może byc podwyższona temp.???? Czy Wasze dzieci też tak miały? Lekarka wczoraj go osłuchała , zbadała i stwierdziła, że jest zdrowy... A może to jakas infekcja jednak..Sama nie wiem..Pytam bo nasza zaufana lekarka jest teraz w ciąży i nie przyjmuje..:((A z tą nie potrafie sie porozumieć...i jestem sama chora jak mam do niej zadzwonić...
lidiamital
2006-12-20
12:55:18
Email
U nas zawsze gorączka po szczepieniu. Trzy dni. Daj środek przeciw gorączkowy kiedy temperatura będzie wynosić 38,5. Jeśli będzie miała tendencję wzrostową i nie będzie spadać to skonsultuj to z pediatrą.
Roma
2006-12-20
13:58:01
Email
Dzięks:))U nas tak jest pierwszy raz..

Dodaj nowy wpis      Powrót do wybranego działu      Powrót do strony gwnej forum