szukaj zwrotu:       szukaj w:
wybrano:
dział - Niemowlę (pielęgnacja niemowlaczków, karmienie piersią, rozwój, wychowanie, choroby tfu tfu, itp)
temat - Płaski brzuszek


Dodaj nowy wpis      Powrót do wybranego działu      Powrót do strony głównej forum
Napisano: Treść:
ciszka
2006-12-15
Email
Cześć! 3 miesiące temu urodziłam drugie dziecko, brzuch ładnie się zmniejsza ale niestety skóra jest dość pomarszczona. Czy znacie jakiś sposób (oprócz operacji plastycznej) aby pomóc dojść mojej skórze do ładu? Z góry dziękuję i pozdrawiam.
ilona81
2006-12-18
21:51:35
Email
oj, niestety kochana, ja 8 miesięcy temu urodziłam bliźnięta.. od może dwóch miesięcy brzuch jest płaski (tobie poszło szybciej) ale juz chyb anigdy w stroju dwu-częściowym nie wystąpię.. skóra jest pomarszczona i nic na to nie poradzimy.. :(
Goga66
2006-12-19
11:03:05
Email
Dziewczyny, na pewno jakieś preparaty ujędrniające, masaże, pomogą trochę. Nie wiem, jak to wygląda, bo mnie na szczęście nie dopadło. Ale co do kostiumu dwuczęściowego, to przecież jest sporo ślicznych ze spodenkami a nie majteczkami. Ja takie preferuję ze względu nasilne owłosienie. Nie muszę się tam tak mocno depilować. Poza tym podobają mi się po prostu

MoNiSiA
2006-12-19
12:32:32
Email
Ja używałam zaraz po porodzie wciągających pasów. Pomogły, naprawdę. Poza tym jak Gosia mówi - masaże, preparaty, ćwiczenia i...czas. Wszystko w swoim czasie kobitki. Brzuch rozciągał się ponad 9 miesięcy, więc potrzebuje trochę czasu na to, aby skurczył się. Ja miałam to samo, niby płaski brzuszek, a jednak pomarszczony. Teraz jest zdecydowanie lepiej. Pomogły zabiegi wzmacniające. Ja używam z Bielendy serię perfect belly, aksamitne serum. Rewelacja. Skóra jest super napięta po nim. Ale oczywiście sam krem nie zagwarantuje Wam idealnego brzuszka. Jeśli chodzi o strój kąpielowy, to wszystko jest dla ludzi. :-) Ja Wam proponuję takie, które poniekąd zakrywają niedoskonałości, a zarazem są sexy.

MoNiSiA
2006-12-19
12:37:25
Email
...

MoNiSiA
2006-12-19
12:39:09
Email
...

katka
2006-12-19
14:25:12
Email
Monisia a ja myslałam,że to ty a tych zdjeciach po serum z bielendy;]
MoNiSiA
2006-12-19
15:24:59
Email
Hehehehehehe...
ciszka
2006-12-21
20:26:03
Email
Dzięki za rady. Jeżeli po pasach wyciągających i polecanych przez was preparatach mam wyglądać tak jak wy na tych zdjęciach to zaraz wysyłam mężusia do drogerii, serdecznie pozdrawiam.

Dodaj nowy wpis      Powrót do wybranego działu      Powrót do strony gwnej forum