szukaj zwrotu:       szukaj w:
wybrano:
dział - Niemowlę (pielęgnacja niemowlaczków, karmienie piersią, rozwój, wychowanie, choroby tfu tfu, itp)
temat - Owoce w puszkach


Dodaj nowy wpis      Powrót do wybranego działu      Powrót do strony głównej forum
Napisano: Treść:
ilona81
2006-12-14
Email
Hej.. czy moge podać moim 8 miesięcznym maluchom brzoskwinie z puszki? Puszka niestety nie zawiera informacji na temat konserwantów w niej zawartych dlatego mam obawy :/
Goga66
2006-12-14
17:56:36
Email
Odradzałabym - sama puszka w zetknięciu z kwasami owocowymi to już nie najzdrowsze. Poza tym te owoce są w syropie cukrowym. Po co tyle cukru dla maluszka? Szkoda zębów i przyzwyczajania do słodkiego smaku
MoNiSiA
2006-12-15
08:39:20
Email
Hej. Moja Julka wprost uwielbia owoce. To jedyna jej słodycz jaką może jeść do bólu. Raz na jakiś czas dostaje owoce z puszki + jogurt. Uwielbia to. Rzeczywiście syrop jest to naprawdę słodki, ale na pewno mniej szkodliwy niż lizaki. Ja odlewam jej cały ten syropek i kroję owoce w kawałeczki. Ja nie pamiętam, kiedy podałam Julce takie danko pierwszy raz, ale myślę, że nie ma przeciwskazań. Pozdrawiam.

Dodaj nowy wpis      Powrót do wybranego działu      Powrót do strony gwnej forum