szukaj zwrotu:       szukaj w:
wybrano:
dział - Niemowlę (pielęgnacja niemowlaczków, karmienie piersią, rozwój, wychowanie, choroby tfu tfu, itp)
temat - kiedy do spacerówki ?


Dodaj nowy wpis      Powrót do wybranego działu      Powrót do strony głównej forum
Napisano: Treść:
kyja
2005-03-22
Email
dziewczyny, kiedy przesadzacie swoje pociechy do spacerówki//prawde mówiac, nie moge sie doczekac tego momentu;-]]co mogłam wyprac-wyprałam;-] zostalo jeszcze wyczyszczenie szkieletu wózka;-]]]ale troche tez boje sie pierwszej jazdy-w spacerówce nie bede widziec Misia;-[[
Mała
2005-03-22
09:19:50
Email
Dlatego właśnie ja wybrała spacerókę w której Natalka jest przodem do mnie.Jakiś czas temu próbowaliśmy,ale "utonęła" w niej:)Ja tak myślę żeby spróbować jakoś po świętach.A właściwie jak będzie już tak fajnie ciepło:)P.S. Póki co, jak chodzicie na spacery w głębokich wózkach to macie budkę całkowicie zasłoniętą zy nie?A w spacerówce jak to by było?
kyja
2005-03-22
09:27:05
Email
teraz, jak jest bardzo ciepło, to częsciowo składam bude w głębokim wózku,spacerówkę dostałam od kolezanki-zresztą, tak jak i wózek głęboki, spacerówka wydaje sie byc solidna-Deltim, ale nie ma przekładanej rączki, ale'darowanemu koniowi...';-]]]tez mysle, ze przejdziemy na spacerówke w okolicach swiat
Aska
2005-03-23
08:49:24
Email
a ja w czoraj po raz pierwszy zabrałam Olę w wózku "parasolce". Było super, wózeczek lekki, oparcie regulowane więc Ola leżała, buda ma "okienko" więc Ole widziałam. Głęboki wózek z "terenowymi" kółkami chowam do następnej zimy (oczywisćie wtedy już wersja sportowa)
Julia
2005-03-23
17:02:47
Email
Ja od ok.2 mies podnoszę Bartkowi lekko oparcie w wózku głębokim, odkąd nie zawsze śpi na spacerze. Może się dzięki temu porozglądać. Jeszcze za dobrze nie siedzi, więc oparcie podniosę mu całkiem za jakiś miesiąc myślę. Takiego lekkiego, typowo spacerowego wózka nie mam, będziemy jeździć w spacerówce wózka głębokiego.
Mała
2005-04-01
11:45:21
Email
W Wielką Sobotę przeszlismy na spacerówkę:).Troche duza jest na nią ale przynajmniej widzi cos i nie przwqraca sie na brzuszekOparcie mam ustawione na 1 st podniesienia.(pozycja nieco wyzsza niz półleżąca)Mysle ze jej się podoba:)

Dodaj nowy wpis      Powrót do wybranego działu      Powrót do strony gwnej forum