szukaj zwrotu:       szukaj w:
wybrano:
dział - Niemowlę (pielęgnacja niemowlaczków, karmienie piersią, rozwój, wychowanie, choroby tfu tfu, itp)
temat - Do PINKIE


Dodaj nowy wpis      Powrót do wybranego działu      Powrót do strony głównej forum
Napisano: Treść:
Atka
2006-12-10
Email
PINKIE wstawilam wszystkie zdjecia tak mowilas w tym "fotobucket".No i wszystko super, rusza sie i wogole, ale nie chce wkleic mi tego na forum. Jak klikam na "dodaj"to wyswietla mi sie ze strony nie mozna znalezc. Przesiedzialam nad tym wklejaniem godzine i NIC :(!!! Powiedz mi: jak juz wszystko masz w tym fotobucket ustalone i ruszaja sie te zdjecia to co dalej robisz zeby to diabelstwo sie zechcialo wkleic???
pinkie
2006-12-10
17:41:03
Email
Kod, który masz skopiować jest koło slideshow w polu TAG (nie URL) . Nie wstawiasz na forum tego jako obrazek, ale w treści postu. Czyli piszesz 'bla bla bla' i Ctrl+V -czyli wklej. Powodzenia
Atka
2006-12-11
14:07:22
Email
Pinkie udalo sie!!! zapraszam di dzialu fotek. Wejdz tam sobie na miki i popatrz jak szybko wyszkolilas sobie swoja nowa pojetna uczennice;)
pinkie
2006-12-11
14:58:34
Email
Ciesze sie. To bardzo fajny sposób na zdjęcia. Może ktos jeszcze skorzysta z instrukcji :)))
ciekawa
2007-11-03
09:23:13
Email
korzystam ze starego tematu bo nie chce tworzyć serii pod tytułem "pytanie do Pinkie":):) Potrzebuje pilnej rady apropo materaca. Posypały mi sie plecki i koniecznie muszę zmienić łóżko-wręcz natychmiast-Twój mąż sie na tym zna wiec prosze o jakieś podpowiedzi. Chcemy kupic materac-ja zawsze byłam zachwycona kokosowymi ale wspominałaś ze nie sa dobre-lubię twardo spać. co poradzisz???? Proszę o pomoc.
pinkie
2007-11-03
17:14:07
Email
Tak na szybko: sklep z materacami WYbierz z menu GDZIE KUPIĆ i znajdź sklepy w Olsztynie. Poczytaj sobie na stronie i idź do salonu, niech ci sprzedawcy doradzą jaki materac będzie najlepszy do Twoich dolegliwości. POdejrzewam, ze sprężynowy lub lateksowy. Jeżeli doradzą kokosowy- nie wierz im ;) Koło to dobra firma. Sembella z Łodzi - Daniel nie poleca. Jestem akurat poza domem, jak będziesz miala pytania, to odpowiem po powrocie. Powodzenia!
ciekawa
2007-11-03
19:18:08
Email
Znalazłam sklep-podjedziemy jak tylko sie uda;) wielkie dzięki-tez myślałam o sprężynowym. Wstawimy łózko zamiast wersalki i musi to być coś co wytrzyma kilka lat zanim zmienimy lokum.
ciekawa
2007-11-03
19:18:18
Email
dziekuje
qqqaaazzz
2013-06-04
11:22:26
Email
Materace piankowe czy kieszonkowe są z pewnością miększe. Jeśli wolisz twardsze to może zastanów się nad takim: http://lozka-materace.pl/pl/c/Materace-Lateksowe/7 materacem lateksowym, słyszałam że wygodne są też materace termoelastyczne.

Dodaj nowy wpis      Powrót do wybranego działu      Powrót do strony gwnej forum