szukaj zwrotu:       szukaj w:
wybrano:
dział - Niemowlę (pielęgnacja niemowlaczków, karmienie piersią, rozwój, wychowanie, choroby tfu tfu, itp)
temat - PIELUSZKI


Dodaj nowy wpis      Powrót do wybranego działu      Powrót do strony głównej forum
Napisano: Treść:
motylek
2006-12-09
Email
Witam wszystkie szczęśliwe mamusie:) ja jeszcze nie jestem mamą, dopiero mam dzidzię w brzuszku (już 5 miesiąc) i potrzebuję porady doświadczonych mam odnośnie pieluszek. Jakich pieluszek używacie, a jakie odradzacie i oczywiście dlaczego? Po prostu zawczasu chciałabym wiedzieć, które pieluszki są sprawdzone, w przystępnej cenie i najlepsze? pozdrawiam:)))
ciszka
2006-12-10
20:06:18
Email
Jestem mamusią dwójki uroczych dzieciaków i od początku używam Pampersów, według mnie są najlepsze. Nie dochodzi do odparzeń pupci, jeżeli rozmiar dobrany jest odpowiednio to maluch może w nich przespać nawet całą noc bez niespodzianek (przesikana pielucha. Ceny są coraz bardziej dostępne. Pieluchy Huggis w moim przypadku nie sprawdziły sie, ponieważ zapięcie obcierało brzuszek mojego synka a nie był gruby, pieluszki Da-da (z Biedronki) są tanie ale szybko robią się "grudki" i są dla dziecka niewygodne. A jak bardzo zależy Ci na środowisku to polecam tetrowe, ale urobisz się po pachy. Pozdrawiam
Goga66
2006-12-10
20:47:17
Email
zajrzyj tu - był robiony ranking pieluch
http://www.happymum.pl/forum/pok_wpis.php?id_dzial=4&id_tem=160&str_nr=1

Dodaj nowy wpis      Powrót do wybranego działu      Powrót do strony gwnej forum