szukaj zwrotu:       szukaj w:
wybrano:
dział - Niemowlę (pielęgnacja niemowlaczków, karmienie piersią, rozwój, wychowanie, choroby tfu tfu, itp)
temat - pieniste kupki


Dodaj nowy wpis      Powrót do wybranego działu      Powrót do strony głównej forum
Napisano: Treść:
rozia
2006-11-24
Email
moj 2 miesieczny synek od 2 dnirob pieniste kupki.czy tomoze byc objaw skazy bialkowej pomimo tego ze karmie piersia?czyktos borykal sie z takim problemem?prosze o rade.pozdrawiam
bela
2006-11-24
19:35:44
Email
ja tak mialam i balam sie o ta skaze.Jezeli dodatkowo kupki baaardzo smierdza to rzeczywiscie moze byc skaza.U mnie smierdzace nie byly a to ze sie pienily byly wynikiem zbyt duzym stezeniem laktozy w mleku matki.Odciagaj pierwsze strumienie mleka bo wlasnie wtedy jeast najwiecej laktozy.
polishgirl
2006-11-24
19:36:56
Email
Mój synek jak robił zielone kupki od paru dni i bardzo rzadkie to okazało się że to Rotawirus. Mysle że byłoby dobrze gdybys poszła do lekarza. Czy często robi te kupki?
kabria
2006-11-24
22:09:13
Email
u nas też rotawirus dopadł, kupki luźne z krwią,lekarka mówiła ze kupki mogą byc pieniste...pozdrawiam
aga
2006-11-26
22:40:09
Email
choinka, jak Maja miała 3 mce to też takie kupki robiła,ale lekarz nic na to nie mówił..mała miała wtedy akcje,że nie robiła kupki np. tydzień i potem właśnie jej się zdarzały takie kupki..na szczęście to już przeszłość,ale nikt mi nic nie wspominał o wirusie,i jak sobie pomyśle,że to mogłobyć coś poważnego to mi się włos na głowie jeży!!!
mola79
2006-11-28
17:59:01
Email
witam! moj synek tez robil pieniste kupki a przyczyna bylo zbyt mocno przyprawione jedzenie. Zmienilam jadlospis i juz wszystko jest wporzadku
bela
2006-11-28
19:26:36
Email
Rozia napisz co z tymi kupkami???/

Dodaj nowy wpis      Powrót do wybranego działu      Powrót do strony gwnej forum