szukaj zwrotu:       szukaj w:
wybrano:
dział - Niemowlę (pielęgnacja niemowlaczków, karmienie piersią, rozwój, wychowanie, choroby tfu tfu, itp)
temat - Kto odniósł sukces z "UŚNIJ WRESZCZIE"


Dodaj nowy wpis      Powrót do wybranego działu      Powrót do strony głównej forum
Napisano: Treść:
lidiamital
2006-11-16
Email
Mamusie, ciekawi mnie której z was się udało nauczyć malucha zasypiać metodą z tej książki i co o niej sądzicie?
asiulek
2006-11-16
22:16:09
Email
nie poamietam jak to było w ksiązce ale moja michalinka ma skonczone 5 miesięcy a z usypianiem nie ma problemu. przed snem wieczornym zawsze lezy z gołą pupka z tatusiem i mamusią na łózku bawimy sie turlamy itp, potem zapalamy małą lampkę i robimy półmrok, myjemy michalinkę karmimy wkładamy do łózeczkai gasimy swiatełko i wychodzimy z pokoju. czasem wejdziemy raz czy dwa dac jej smoka a czasami nie. codziennie jest ta sama pora snu czyli 18. potem zje około 24 i potem spi do 6 rano. nie mam z nią problemu w ogóle ze spaniem z niczym ha ha (na razie) :))). życze aby każda mama miała wolny czas od 18 i mogła realizować swoje zajęcia odpoczynek itp!!!buziaki
Dominika
2006-11-17
01:33:52
Email
a ja zycze Ci by mala przeszla zabkowanie bezbolesnie, bo zazwyczaj przy wyzynaniu sie zabkow dzieci lubia zmienic swoje przyzwyczajenia co do snu...i potrafia budzic sie po kilkanascie razy a wtedy nie jest juz tak wesolo...pozdrawiam i gratuluje tak grzeczniutkiego malenstwa...
eryka.i.emma
2006-11-20
12:15:10
Email
tak. udalo sie ale dzialo sie to stopniowo. ksiazek przeczytalam jak emma miala 3 tyg i napoczatku nic mi nie pasowalo z tego co tam bylo. ale faktycznie samo wyszlo. mamy uporzadkowane pory spania. i od 4 miesiecy emma spi od 20 do 8 rano bez przerwy. uwazam ze najwazniejsze w tej ksiazce to to, zeby miec pewnosc i wiare w to co robisz, czyli jak nakarmilas godzine temu dziecko a plcze to nie z glodu tylko ze zmeczenia wiec nie dajesz mu jesc tylko stwarzasz warynki do spania. konsekwencja tego jest ze dziecko je i spi o tych samych porach. ja nic jej nie narzucalam, poprostu nauczylam sie wsluchiwac w to co ona mowi :) no i jest super. zycze ci zebys wziela z tej ksiazki co najlepsze a nie z uporem maniaka narzucala cos co wam nie jest potrzebne :)
polma1
2006-12-22
11:05:11
Email
Mnie się udało !!! Z pierwszą córeczką (Milenka 25.05.2004), do jej 11 miesiąca mieliśmy koszmar , całe noce niei spaliśmy i nosiliśmy małą na rękach , ewentualnie kładłam się a ona spała obok z piersią w buzi ... koszmar. Jak skończyła 11 miesięcy i przeczytałam właśnie tą książkę to podjeliśmy "drastyczcne " kroki. Małą odstawiłam od piersi z dnia na dzień (posmarowałam pierś gorzkim preparatem dla obgryzaczy paznokci)i sama zrezygnowała bo jej nie zasmakowało. Zmieniliśmy łózeczko na tapczanik i sama wybrałam jej nowego towarzysz snów pana hipolita. Wszystko trwało ok 5 dni (w zasadzie koszmarnych nocy ) ale w końcu Milenka odpuściła i od tego czasu zasypia sama w swoim łóku i swoim pokoju i wszyscy (łącznie z Milą ) jesteśmy szczęsliwsi i mamy więcej sił. I pojawiła się też siostrzyczka milenki - Marysia (18.07.06) i metodę stosujemy od jej pierwszych dni......

lidiamital
2006-12-22
12:08:55
Email
POLMO MÓJ DAMIAN NAUCZYŁ SIĘ SAM ZASYPIAĆ ALE CO Z TEGO JAK W NOCY BUDZI SIĘ PO KILKANAŚCIE RAZY I NIE POMAGA METODA MAŁY ZACZĄŁ 8 MSC

Dodaj nowy wpis      Powrót do wybranego działu      Powrót do strony gwnej forum