szukaj zwrotu:       szukaj w:
wybrano:
dział - Niemowlę (pielęgnacja niemowlaczków, karmienie piersią, rozwój, wychowanie, choroby tfu tfu, itp)
temat - DO MAM KTÓRE KARMIA NAN HA 2


Dodaj nowy wpis      Powrót do wybranego działu      Powrót do strony głównej forum
Napisano: Treść:
eryka.i.emma
2006-11-11
Email
hey mam pytanie, do tej pory karmilam bebilonem. zmienilam na nan ha 2 i mam wrazenie ze jest on straszliwie gesty. prawie jak smietana. uzywa tak jak jest opisane na oakowaniu. prodsze powiedzcie mi jak jest u Was?
Inka
2006-11-11
13:23:57
Email
Eryko ja uzwywalam NAN HA 2 ale teraz juz nie uzywam bo wzbogacili je w prebiotyki ktorych moje dziecko nietoleruje. Ale wczesniej jak ich to mleko nie mialo to je pil. Robilam tak jak bylo na opakowaniu tzn. na 210 ml 7 plaskich miarek mleka ale nie zawszy pil do konca. I potem zauwazylam ze wypijal tak ok.150-180 ml. A miarki dawaj naprawde plaskie. Teraz daje zwykle NAN i rzeczywiscie jest nie takie geste jak NAN HA2.
karolina
2006-11-11
13:29:01
Email
ja dopiero stopniowo przechodze z nan ha 1 na nan ha 2 i jeszcze dodatkowo Maksiowi zageszczam mleko nutritionem bo dosyc mocno ulewal,takze to mleko jest przez to geste ale bede obserwowac bez tego zageszczacza moze Maksiu juz go nie bedzie potrzebowal.
karolina
2006-11-11
13:33:40
Email
inko a jakie twoje dziecko mialo objawy bo moje cos ostatnio w nocy jest bardzo niespokojne i sie bardzo mocno kopie i budzi sie z placzem zaczal znowu robic zielone kupki takze na pewno boli go brzuszek i moze to tez po tym nowym nanie?
justka271
2006-11-11
17:00:58
Email
Hej mam do was pytanko widze ze karmicie swoje maluszki NAN-em.Ja karmie mala NAN HA AR zalecila mi go lekarka bo mala ulewala po NAN HA1.aLE NIEWIEM CZEMU MA ZATWARDZENIE WIDZE ZE JA BOLI BRZUSZEK NAPINA SIE CZY TO TAK MOZE BYC DOPOKI ZOLADECZEK SIE NIE PRZYZWYCZAI?nIEWIEM CO ROBIC MALA PRZYJMUJE MLEKO OD WCZORAJ I MUSIALAM JEJ PODAC WIECZOREM CZOPEK ZEBY MOGLA ZROBIC KUPKE.jESLI MIALYSCIE PODOBNA SYTACJE PLISS ODPISZCIE. pozdrawiam;)
Inka
2006-11-11
22:06:08
Email
Karolino byl marudny i mial zielonkawe, luzne i o brzydkim zapachu kupki. Ostatnio mial biegunke i kupki takie w kolorze oliwki i dodatkowo byly ze sluzem. wczesniej pil Bebiko Omneo (tam tez sa prebiotyki)i bylo to samo. Wczesniejsze NAN HA2 pil i nie bylo problemow. Dopiero jak je wzbogacili to zaczely sie problemy. Najlepiej to skonsultowac z lekarzem bo moze byc u Was zupelnie cos innego.

Dodaj nowy wpis      Powrót do wybranego działu      Powrót do strony gwnej forum