szukaj zwrotu:       szukaj w:
wybrano:
dział - Niemowlę (pielęgnacja niemowlaczków, karmienie piersią, rozwój, wychowanie, choroby tfu tfu, itp)
temat - Karmienie mlekiem NAN H AR i bol brzuszka;/ Pomocy


Dodaj nowy wpis      Powrót do wybranego działu      Powrót do strony głównej forum
Napisano: Treść:
justka271
2006-11-11
Email
Witam!Urodzilam 2 tyg temu coreczke niestety nie karmie piersia;( i podawalam na poczatku malenstwu NAN HA1 ale ulewala po nim.Lekarz zalecil zmiane mleka NAN H AR ale mala ostatnio wogle sie nie zalatwia napina sie boli ja brzuszek.Czy to tak bedzie na poczatku?Podawalam jej juz 2 razy czopek glicerynowy no i oczywiscie pomaga ale przeciez za kazdym razem nie bede go podawac.Macie jakies inne sposoby???????Niby tak moze byc poki jej zoladek nie przyzwyczai sie, czy to prawda...??CZEKAM NA JAKIE KOLWIEK ODPOWIEDZI MAM KTORE MIALY LUB MAJA PODOBNY PROBLEM...Dodam ze mala Juleczka chetnie pije to mleczko. Gorace pozdrowienia!!!Buziaki!!
Kacha78
2006-11-11
13:21:27
Email
Justka, ja mialam podobny problem. Tez krotko karmilam piersia i przeszlam na NAN. Niestety po tym mleku moje dziecko mialo straszne bole brzuszka i zaparcia tak jak Twoje malenstwo. Tez uzywalam czopkow glicerynowych, dodawalam siemia lnianego do mleczka, ale problem z kupkami tak naprawde minal dopiero po dwoch miesiacach. W 4-tym miesiacu zycia okazalo sie ze moj synek ma alergie na bialko mleka krowiego bo dopiero w 4-tym miesiacu dostal wysypki na policzkach. Dowiedzialam sie od prywatnego lekarza, ze NAN jest bardzo ciezkim mlekiem dla niemowlat i ze te bole brzuszka i zaparcia prawdopodobnie byly oznaka alergii. Nie od razu dziecko musi miec wysypke. Przeszlismy na Nutramigen i Oliwierek bardzo sie zmienil. Bole ustapily. Moi znajomi mieli taki sam problem jak ja. Maly ciagle plakal, prezyl sie. Dopiero jak przeszli na Bebilon Pepti maly zmienil sie w aniolka. Chcialam Ci powiedziec, ze obydwa te mleka sa dla dzieci ze skaza bialkowa i moze warto poprosic pediatre aby Ci je przepisal. Sa na recepte. Moze pomoga Twojemu malenstwu. Nutramigen dodatkowo nie zawiera laktozy, na ktora niektore dzieci sa uczulone i ktora tez moze powodowac takie dolegliwosci jak opisalas. Wiem co przezywasz i jak sie meczy Twoj dzidzius bo sama to przeszlam. Tylko szkoda, ze ja dopiero w 4-tym miesiacu przeszlam na to mleczko. Pogadaj z lekarzem, trzymam kciuki.

Dodaj nowy wpis      Powrót do wybranego działu      Powrót do strony gwnej forum