szukaj zwrotu:       szukaj w:
wybrano:
dział - Niemowlę (pielęgnacja niemowlaczków, karmienie piersią, rozwój, wychowanie, choroby tfu tfu, itp)
temat - Co to jest Sinlac??


Dodaj nowy wpis      Powrót do wybranego działu      Powrót do strony głównej forum
Napisano: Treść:
Monika__B
2006-11-03
Email
Witam, Dostałam Sinlac i może któras z was wie w po co on jest? Kiedy sie go podaje i Dlaczego? Wiem tyle że może być jako zupka dla alergika i chyba na zatwardzenie. Ale nie jestem w 100% pewna. Prosze o pomoc!
Dorota
2006-11-03
23:05:55
Email
sinlac od nestle
Monika__B
2006-11-04
12:59:09
Email
dzięki przeczytałam to i szczerze powiedziawszy nie wiem czy dawać mojemu synkowi to czy nie.
eryka.i.emma
2006-11-06
21:10:33
Email
wiesz z sinlaciem to jest tak. ja karmie juz tylko sztucznym mlekiem a nie chce z powodu ryzyka alergii wprowadzac wazyw i owocow (emma ma 5 miesiecy) no i raz dziennie daje jej sinlac. bardzo jej smakuje :) moim zdaniem jest super bo jest bezglutenowy i bezmleczny. uwazam ze wogole dobrze jest zaczac urozmaicac diete od czegos takiego a nie od jablek (to naprawde silny alergen-wiem z autopsji) czy marchewek (jeszce silniejszy alergen). pozdrawiam
weridiana
2006-11-07
18:23:51
Email
Moniko a kto ci powiedział że sinlac jest na zatwardzenie? bo mój ma problem ze zrobieniem kupki i dlatego się dopytuje
Eryka
2006-11-09
20:24:02
Email
Mój Kacperek wcinał Sinlac, przez okres ok. 2 miesiące. Miał podejrzenie o skazę białkową, więc spróbowałam. Bardzo mu smakował i był sycący.

Dodaj nowy wpis      Powrót do wybranego działu      Powrót do strony gwnej forum