szukaj zwrotu:       szukaj w:
wybrano:
dział - Niemowlę (pielęgnacja niemowlaczków, karmienie piersią, rozwój, wychowanie, choroby tfu tfu, itp)
temat - do mam roczniakow i starszych dzieci


Dodaj nowy wpis      Powrót do wybranego działu      Powrót do strony głównej forum
Napisano: Treść:
Dominika
2006-11-03
Email
dziewczyny mam do Was pytanko... moj 14 miesieczny synek juz od trzech dni nie chce pic mojego mleczka (do tej pory karmilam piersia)...czyzby sam zrezygnowal??? ale w czym rzecz...otoz zupelnie nie wiem jakie mleczko i w jakiej ilosci powinnam mu teraz podawac? poradzcie mi dziewczyny bo juz zupelnie zgupialam...czy jak na sniadanie podam synkowi kaszke na mleczku modyfikowanym, to czy moge to zaliczyc jako ranna porcje mleka czy jeszcze powinnam dac mu do picia w kubeczku?? jesli tak to ile?? jak to jest u Was mamy? ile razy i w jakiej ilosci podajecie mleczko swoim ukochanym pociechom?? bardzo bede wdzieczna za pomoc bo juz sam fakt ze Kubus nie chce piersi troszke mnie zasmucil ale moze dobrze ze tak sie stalo...
MoNiSiA
2006-11-03
07:20:45
Email
Julia pije rano kubek mleka (ale nie zawsze). Ok. 12 dostaje serek homogenizowany, wieczorkiem zaś albo płatki ryżowe na mleku, albo kaszkę błyskawiczną, albo gotową. Więcej nie wypije mleka. Podaję jej mleko waniliowe NAN JUNIOR, z firmy Nestle lub NAN3R - z dodatkiem kleiku.
femag
2006-11-03
10:05:31
Email
Dominiko jesli twój syn zjada kaszkę(ok.180ml)to jest to porcja mleka i nie trzeba od razu podawac mu do popicia mleka. Moja Zuza(11,5mca) rano jak wstaje(ok.6godz)dostaje Bebiko2R w butelce, potem śniadanie ok.9 kaszka owocowa albo serek homogenizowany, bułka i herbatka, następnie obiad, później deser(owoce albo jogurt owocowy), wieczorem kolację(bułka z wędliną albo parówką , a czsami kaszkę owocową) no i na noc butlę Bebiko2R. Zuza dostaje dziennie ok.3-4 posiłków mlecznych. Bywają dni że tylko rano i wieczorem zjada mleko a czasami nic oprócz kaszek i mleka nie chce jeśc. Musisz dostosowac podawanie mleka do apetytu swojego malca. Pozdrawiam.
kabria
2006-11-03
11:36:46
Email
Witaj..popieram co pisały wcześniej dziewczyny...ale jak bedziesz wprowadzac mleko modyfikowane to zaczynaj od nr 1 ...ponieważ jak od razu wprowadzisz nastepne tzn. nr 2 lub 3 dziecko przestanie Ci jesć i zacznie chudnąc...ja zrobiłam tak ze wprowadziłam od razu nr 2 (z zalecen mojej lekarki) no i moja córka zaczeła chudnąc dopiero inna pediatra powiedziała, że mam najpierw dawac 1 potem nastepne wprowadzać...pozdrawiam

Dodaj nowy wpis      Powrót do wybranego działu      Powrót do strony gwnej forum