szukaj zwrotu:       szukaj w:
wybrano:
dział - Niemowlę (pielęgnacja niemowlaczków, karmienie piersią, rozwój, wychowanie, choroby tfu tfu, itp)
temat - www.erodzina.com


Dodaj nowy wpis      Powrót do wybranego działu      Powrót do strony głównej forum
Napisano: Treść:
Bazylia
2005-03-19
Email
www.erodzina.com Zapraszam!:)
miimi
2005-05-03
14:38:22
Email
nie erodzina tylko eoszuści -kto zna naciągaczkę BIBI18 która wyłudziła masę pomocy ten niech wie,że Bazylia i ona to jedna i ta sama osoba -teraz ukryła się na erodzicach i nie dopuszcza żeby jej grzeszki wyszły na jaw kasując wszelkie posty na ten temat i banując użytkowników
mab
2005-05-03
17:03:34
Email
A o co wlasciwie chodzi? Jakie naciaganie? Tez mnie zdziwilo, ze Pani Bazylia sie tak nachalnie reklamuje w kazdym dziale.
Mała
2005-05-03
18:36:46
Email
Mimi, moze wyjasnij dokładniej o co własciwie chodzi???
Agata
2005-05-03
18:58:24
Email
Spotakałam się kiedyś na tej stroni z Bazylią i wydawała się bardzo kochajacą mamą udzielajacąwielu rad....jeśli dobrze zrozumiałam to ona pod innym nickiem nabierała ludzi na pomoc???
Kaśka
2005-11-19
15:30:22
Email
Bazylia to w ogóle dziwna osoba... Widząc popularnosć innego erodzinnego serwisu (http://www.erodzina.pl) postanowiła stworzyć serwis o podobnej nazwie do innego uczciwego serwisu... Byłam na obu erodzinach i zdecydowanie lepiej się czuję na erodzina.pl A do was trafiłam właśnie szukając informacji o tej oszustce...
erodzina.com
2005-12-14
10:45:55
Email
Tak woli ścisłości to www.erodzina.com była pierwsza. Owszem erodzina.nazwa.pl powstała jeszcze wcześniej, ale to właśnie oni zmienili nazwę na pl gdy zobaczyli że jesteśmy więksi i gdy im zagroziła www.erodzina.com czy www.erodzina.com.pl :))) tak woli wytłumaczenia :)
kaska_1975
2007-01-18
18:19:12
Email
nie wiem gdzie się sprawdza która domena została pierwsza zarejestrowana ale kłóciłabym się z tym, tym bardziej ze sama jestem na erodzina.pl od samego początku i to ja powiadomiłam administracje erodziny.pl o Waszym forum (zresztą o jeszcze jednym które się nie utrzymało)... Zresztą widzę że nie wypieracie się tego iż są u Was oszuści tylko bardziej boli Was które forum było pierwsze... Sami się ośmieszacie.
Goga66
2007-01-18
18:28:46
Email
Przepraszam, a co to ma wspólnego z naszym forum?!!! Czemu prowadzicie spory w miejscu, które się nie ma nijak do obu adresów e-rodzina? Chodzi o reklamę czy może ja czegoś nie wiem lub nie rozumiem?

Dodaj nowy wpis      Powrót do wybranego działu      Powrót do strony gwnej forum