szukaj zwrotu:       szukaj w:
wybrano:
dział - Niemowlę (pielęgnacja niemowlaczków, karmienie piersią, rozwój, wychowanie, choroby tfu tfu, itp)
temat - PROBLEM


Dodaj nowy wpis      Powrót do wybranego działu      Powrót do strony głównej forum
Napisano: Treść:
magi
2006-10-18
Email
Mam problem moja coreczka ma biale usteczka i jezyczek , a mnie strasznie swedza piersi, ponad to jakby luszczyla sie na nich skora, lekarka powiedziala ze to od mleka tak sie dzieje ale mi sie wydaje ze to cos innego moze ktoras z was wie cos na ten temat
Magdalenka
2006-10-18
17:11:48
Email
a moze to grzybica?
Basia.26
2006-10-18
17:16:52
Email
po mleku biały osad ma prawo się utrzymywać do godziny. jeśli jest dłuzej, to znaczy, ze coś jest nie tak. tak jak pisze Magdalenka, może to grzybica, może pleśniawki. spróbuj buzię pendzlować Aphtinem. namocz patyczek do uszu w wodzi, polej aphtinem i tak pendzluj buzie. jeśli po dwóch dniach nie przejdzie, to na pewno bym poszła do innego lekarza.
dota
2006-10-18
21:47:14
Email
To tak jak piszą dziewczyny mogą być pleśniawki. Smaruj aftinem lub nystatyną (ta już na recepte) sutki i buzię dzidzi można też gazikiem owinąc palec polac aftinem i wycierać. powodzenia :D
magi
2006-10-18
22:16:31
Email
Dzieki za odp. a jezeli to grzybica to aftin pomoze?? (bo na plesniawke to mi nie wyglada a pozatym jak by to byla plesniawka to nie dzialoby sie nic z moimi piersiami) , chyba jednak poradze sie innego lekarza ;)
Atka
2006-10-19
10:12:33
Email
jesli to grzybica to aftin jest za słaby .Ja bym poszła do lekarza. Kolezanka miała takie objawy jak opisujesz i okazało sie ze to grzybica, dostała na to antybiotyk, mała cos do pedzelkowania buzi, ale spokojnie moze tak byc a nie musi. Mozliwe ze tak jak pisze Basia to tylko plesniawka i aftin wystarczy. Mikolaj mial tak silna plesniawke ze tez bałam sie ze to cos gorszego a okazało sie inaczej. Nie pamietam juz co mu lekarka przepisała ale pomogło i zniklo mu po tyg i do dzis jest w porzadku.Idz jednak do lekarza.

Dodaj nowy wpis      Powrót do wybranego działu      Powrót do strony gwnej forum