szukaj zwrotu:       szukaj w:
wybrano:
dział - Niemowlę (pielęgnacja niemowlaczków, karmienie piersią, rozwój, wychowanie, choroby tfu tfu, itp)
temat - Nadpobudliwa rączka


Dodaj nowy wpis      Powrót do wybranego działu      Powrót do strony głównej forum
Napisano: Treść:
pinkie
2006-10-17
Email
Ostatnio zauważyliśmy u naszego 4mies synka , ze cały czas macha prawa rączką. Jeżeli nie trzyma zabawki, albo drugiej rączki, to macha nią bez przerwy, jakby coś lub kogoś bił. Siedzi, oglada sobie np tv i rączka chodzi w górę i w dół, jakby miał jakiś tik nerwowy. Biorę go na ręce - a ten mnie chlast po twarzy (!!!). Jak karmie, to też macha, muszę ją przytrzymywać. Tylko jak śpi to nie macha ;) Pytałam wczoraj lekarki - ale nie mogliśmy zademonstrować, bo mały spał umęczony, nie chciałam go budzić. Powiedziała, ze gdyby ta rączka była nieruchliwa w stosunku do drugiej, to trzebaby sie martwić, a tak to ona nie widzi problemu. Spotkałyście sie z czymś takim?
Goga66
2006-10-17
10:45:58
Email
Moja Zuzia zawsze kopała bardzo jedną nóżką. Do dziś lubi nią wywijać, kiedy karmię ją piersią. Rączką też chyba kiedyś jedną bardziej machała. Dzieci ćwiczą sobie czasem coś przez dłuższy czas. I w ogóle lubią machać, kopać itp. Myślę, że to nic u Twojego synka nie oznacza. Ale jeżeli Cię to będzie niepokoić to za jakiś czas możesz powtórzyć to lekarce. A może mozecie na jakiejś kamerce jej to nagrać?
lidiamital
2006-10-17
10:55:42
Email
Mój Damiś też popał prawa nóżką, wogóle mu się nie zatrzymywała teraz z kolei pora na lewą- jak wściekły koniś.
lidiamital
2006-10-17
10:56:00
Email
Mój Damiś też popał prawa nóżką, wogóle mu się nie zatrzymywała teraz z kolei pora na lewą- jak wściekły koniś.
pinkie
2006-10-17
10:58:46
Email
Acha, to mnie uspokoiłyście. Będziemy go dalej obserwować, a lekarce pokażemy to 'live' przy okazji.
ilona81
2006-10-22
22:04:18
Email
Moja alunia też macha jedną rączką, kiedy ją prytrzymuję, zaczyna machać drugą, w te i we te.. szcególnie w nocy przy karmieniu, nie wiem, czy się denerwuje, czy po prostu juz tak ma, że zawsze którasmuci se pomachać :P

Dodaj nowy wpis      Powrót do wybranego działu      Powrót do strony gwnej forum