szukaj zwrotu:       szukaj w:
wybrano:
dział - Niemowlę (pielęgnacja niemowlaczków, karmienie piersią, rozwój, wychowanie, choroby tfu tfu, itp)
temat - W CZYM PRAĆ MAŁEMU ALERGIKOWI


Dodaj nowy wpis      Powrót do wybranego działu      Powrót do strony głównej forum
Napisano: Treść:
gitoma
2006-10-08
Email
SYNEK MA DWA MIESIĄCE I WYSYPKĘ NA CAŁYM CIELE.WYELIMINOWALISMY JUŻ RACZEJ POKARMÓWKĘ . dLATEGO PYTAM SIĘ W CZYM PIERZECIE UBRANKA SWOICH DZIECI? MY PIERZEMY W JELPIE I DODAJEMY SUPER PŁUKANIE. aLE MOŻE JEST GRZES BARDZO WRAZLIWY NATEN PROSZEK? PORADŹCIE COŚ DZIEWCZYNY BO SIE MALUSZEK MĘCZY (A Z NIM CAŁA RODZINA NIESTETY).
Basia.26
2006-10-09
09:45:38
Email
spróbuj prać w szarym mydle "Biały jeleń", jest w drogeriach, kioskach ruchu. chyba sa też jakies płatki mydlane. ja prałam w Lovelli, ale mój synek nigdy na nic nie był uczulony więc nie rusza go nawet jak wypiorę w zwykłym proszku. wypierz w szarym i poobserwuj z tydzien, może półtora. jeśli szare mydło nie pomoże to przerzuć się na Lovelle.
dodinga6
2006-10-09
17:09:32
Email
synuś mojej koleąnki ma poważną alergię i jej lekarka powiedziała,że najlepszy jest JELP.jej sie akurat sprawdza.

Dodaj nowy wpis      Powrót do wybranego działu      Powrót do strony gwnej forum