szukaj zwrotu:       szukaj w:
wybrano:
dział - Niemowlę (pielęgnacja niemowlaczków, karmienie piersią, rozwój, wychowanie, choroby tfu tfu, itp)
temat - od kiedy mleko z nr 2


Dodaj nowy wpis      Powrót do wybranego działu      Powrót do strony głównej forum
Napisano: Treść:
Daniel
2006-09-29
Email
witam was mamusie!!!!!! Mam pytanie Dokarmiam moją 4,5 miesięczną córeczkę Bebiko 1 czyli to mleko poczatkowe oprócz tego ssie pierś kiedy powinnam wprowadzić mleko tzw. Nastepne czyli 2 i tak wogóle to od kiedy dokarmiam mala bebikiem robi kupki zielonkawe i takie drobinki sa w niej nieprzetrawione . Po czym mozna poznać ze to mleko nie pasuje??? mała nie ulewa, przybiera na wadze ale te kupki sa troche takie dziwne nie są jednolite..takie jak wyrobine ciasto:)Proszę o radę......POZDRAWIAM
agnieszka74
2006-09-29
22:26:19
Email
Witaj Daniel !!
O ile dobrze pamiętam na opakowaniu pisze od ktorego miesiąca jakie bebiko.. I o ile mnie pamiec nie myli to jeszcze chyba za wczesnie na "2 ke".
a jezeli chodzi o kupy to spytaj sie lekarza...zalezy tez czy kazda kupa jest zielona czy co ktoras..
bela
2006-09-30
07:26:35
Email
kupka moze byc zielona od wiekszej zawartosci zelaza w mleku modyfikowanym. Te drobne nieprzetrawione drobinki o ktorych piszesz to tez normalne raczej. Mleko modyfikowane nie trawi sie tak latwo i do konca jak mleko matki. Takie sa poczatki. Pozniej jezeli maluszek przyzwyczai sie do mleka modyfikowanego ( dojrzeje uklad trawienny) takich grudek nie bedzie. Pisze z wlasnego doswiadczenia i obserwacji. Ja dokarmiam NANem 2 ktory wprowadzilam (tak jak pisze na opakowaniu)) po 5 mies. Jesli dziecko chetnie zjada , nie ma kolek to raczej mleczko mu pasuje :-)))

Dodaj nowy wpis      Powrót do wybranego działu      Powrót do strony gwnej forum