szukaj zwrotu:       szukaj w:
wybrano:
dział - Niemowlę (pielęgnacja niemowlaczków, karmienie piersią, rozwój, wychowanie, choroby tfu tfu, itp)
temat - NAN CZY BEBILON


Dodaj nowy wpis      Powrót do wybranego działu      Powrót do strony głównej forum
Napisano: Treść:
eryka.i.emma
2006-09-29
Email
chcialam sie Was zapytac jaka jest roznica miedzy nanem i bebilonem. dlaczego porcje nana sa duzo wieksze od dawek bebilonu? jakie macie doswiadczenia zwiazane z karmieniem tym i tym mleczkiem. dodam, ze my mamy uzywac HA bo jestesmy w grupie ryzyka. czekam na wasze opinie.
dominikapio
2006-09-29
15:10:41
Email
Witajcie,my mamy tylko doświadczenie z nutramigenem jeżeli myślisz o bebilonie pepti to nutramigen to taki lepszy jego odpowiednik. Moja Matylda pięknie rośnie na Nutramigenie, zero kolek, ulewania... Jesteśmy zadowolone...Przez 2 miesiące przytyła na nim przeszło 2 kg.Polecamy...
ilona81
2006-09-29
17:51:25
Email
Hej, ja używałam tego i tego mleczka, z tym że zwykłego, moje dzizeci nie maja na szczęście alergii. Napoczątku miałam NAN1 - wiecznie zielone, cuchnące kupki robiły, przeszłam na BEBILON i proszę, kupki są jak po karmieniu piersią, koloru musztardowego i nie cuchną tak okropnie :)
Daniel
2006-09-29
18:30:42
Email
witam was mamusie!!!!!! Mam pytanie Dokarmiam moją 4,5 miesięczną córeczkę Bebiko 1 czyli to mleko poczatkowe oprócz tego ssie pierś kiedy powinnam wprowadzić mleko tzw. Nastepne czyli 2 i tak wogóle to od kiedy dokarmiam mala bebikiem robi kupki zielonkawe i takie drobinki sa w niej nieprzetrawione . Po czym mozna poznać ze to mleko nie pasuje??? mała nie ulewa, przybiera na wadze ale te kupki sa troche takie dziwne nie są jednolite..takie jak wyrobine ciasto:)Proszę o radę......POZDRAWIAM
MAGDA77
2006-10-03
07:21:41
Email
czesc , ja zaczelam dokarmiac jak Zuza znowu budzila mi sie w nocy co 1,5 co 2 godziny majac juz 6 miesiecy, nie mozna bylo sie wyspac - ani w dzien ani w nocy :-( no i wykonczona poszlam do sklepu i kupilam co bylo pod reka - czyli NAN2...nastepne pudelko bylo Bebiko2(przejscie bylo spoko) a potem zaczelismy kupowac Bebilon2 ze wzgl. na te pre- i pro-biotyki. Szczerze powiem ze to mleczko ma bardzo dobry smak. W 7 mies karmilam piersia juz tylko w nocy a w 8 zostal tylko Bebilon2. Aha byl taki moment, ze nie mialam Bebilonu i podalam Bebiko(awaryna sytuacja na wyjedzie) no i tragedia - Zuzia rzygala cala noc,rano juz zdobylam Bebilon. Od 13 mies wprowadizlismy Bebilon3 i jest caly czas super ...teraz Zuzia je juz duzo innych rzeczy ale 3 butle 210ml mleka zkaszka ida na dobe. Fakt cena odstrasza...zwlaszcza jak tych butli idzie na dzien 5 czy 6. Teraz duze pudelko Bebilonu wystarcza nam na 2 tyg. wiec nie ejst zle. Kupujemy w hipermarketach bo jest roznica , w mniejszych miejscowosciach jest nawet po 39zl a w hip... kupilam ostatnio po 28 zl, pozdrawiam
MAGDA77
2006-10-03
07:25:16
Email
Tymbardziej jak dziecko ma alergie to radze podawac Bebilon - jest najbardziej zblizone do mleka matki i osłania przewod pokarmowy.
Basia.26
2006-10-03
08:19:34
Email
Mój Miłosz teraz (ma 8 miesięcy) sam odstawił się od piersi. położna środowiskowa poleciła mi Nan2. Miłek nie chciał go pic, dwa razy mi się udało mu podac to mleczko. potrafił po nim zrobić taką zielonkawą kupkę. ogólnie to wcale tego mleka nie chciał, pluł odrazu. odstawiłam je (bebiko to ta sama firma co Nan). gdzieś tutaj znalazłam wpis Ilony, w którym informowała, ze jej dzieci też po Nanie robiły zielone kupki, a po Bebilonie to się zmieniło. kupiłam bebilon2, nie dosć, ze Miłosz je pałaszuje z apetytem, śpi po nim 8-9 godz, sama powiem, ze faktycznie smaczne to mleczko, to jeszcze kupki są w porządku:)
eryka.i.emma
2006-10-03
09:54:05
Email
no ja tez musze dodac ze jak jadla nan ha 1 to z kupkami bylo zielono, ale po 1 opakowaniu przeszlam na ten bebilon i jest jak ma byc. ale faktycznie sporo drozszy jest od nana...
słitka
2006-10-03
12:58:00
Email
Basiu> ja tylko tak dla ścisłości Bebiko to ta sama firma co Bebilon (Nutricia) a nie NAN (Nestle)
Basia.26
2006-10-03
15:39:35
Email
o... słitka, właśnie, pomieszałam, dzięki:)
Inka
2006-10-03
16:04:40
Email
a u nas kupki byly zielone i brzydko pachnialy po Bebiko. Po NANie sie uspokoily. Wszystko zalezy chyba od dziecka.
Basia.26
2006-10-04
07:03:16
Email
Inka oczywiście, każde dziecko może mieć inne predyspozycje. równiez to, co jednemu smakuje innego może odrzucać:) te nasze małe smakosze też maja swoje gusta:)

Dodaj nowy wpis      Powrót do wybranego działu      Powrót do strony gwnej forum