szukaj zwrotu:       szukaj w:
wybrano:
dział - Niemowlę (pielęgnacja niemowlaczków, karmienie piersią, rozwój, wychowanie, choroby tfu tfu, itp)
temat - ile snu?


Dodaj nowy wpis      Powrót do wybranego działu      Powrót do strony głównej forum
Napisano: Treść:
Lidka23
2006-09-28
Email
cześć kobitki:)mam pytanie ile powinien spać 2 miesięczny dzieciaczek??pytam bo moj Kubi wogóe w ciagu dnia prawie nie zasypia tylko robi sobie pol godzinne drzemki po jedzeniu i ciągle jest rozbawiony :)i gotowy do zabawy!!a noc?połowa nocy jest jego i już jestem troszkę tym zmęczona
lidiamital
2006-09-28
16:03:24
Email
Hej Ja też jestem lidka i mam 23, u mnie był podobnie budził się co chwila czasem co 5 minut.Tylko miał kolki za to w nocy spał do około 4.Teraz za to jest koszmarek bo w nocy pobudka co godzina w dzień prześpi 3 razy po godzince czasem mniej. W Twoim i moim przypadku polecam artykuł ze strony mamo to ja wpisz w google:Każdy ma inny apetyt na sen. A przekonasz się że to bardzo indywidualna sprawa. A ile ma Twój maluszek. O mnie poczytasz na forum w rubrycem majowych mamuś 2006. Cierpliwości życzę ja spałam w nocy ok 2,5 h. MAM TEŻ DOSYĆ!!!A ile nas jeszcze czeka.
lidiamital
2006-09-28
16:08:12
Email
Hej Ja też jestem lidka i mam 23, u mnie był podobnie budził się co chwila czasem co 5 minut.Tylko miał kolki za to w nocy spał do około 4.Teraz za to jest koszmarek bo w nocy pobudka co godzina w dzień prześpi 3 razy po godzince czasem mniej. W Twoim i moim przypadku polecam artykuł ze strony mamo to ja wpisz w google:Każdy ma inny apetyt na sen. A przekonasz się że to bardzo indywidualna sprawa. A ile ma Twój maluszek. O mnie poczytasz na forum w rubrycem majowych mamuś 2006. Cierpliwości życzę ja spałam w nocy ok 2,5 h. MAM TEŻ DOSYĆ!!!A ile nas jeszcze czeka.
dominikapio
2006-09-28
20:53:26
Email
Witajcie, ja z moją 2 miesięczna córcią też zaczynałam mieć problem, bo w dzień spała w sumie ok.1,5 h zupełnie rozwalony dzień. Była cały czas zmęczona i marudna. Poszłam z nią do pediatry-homeopaty. Dostała leki- zobaczymy...

Dodaj nowy wpis      Powrót do wybranego działu      Powrót do strony gwnej forum