szukaj zwrotu:       szukaj w:
wybrano:
dział - Niemowlę (pielęgnacja niemowlaczków, karmienie piersią, rozwój, wychowanie, choroby tfu tfu, itp)
temat - kupka


Dodaj nowy wpis      Powrót do wybranego działu      Powrót do strony głównej forum
Napisano: Treść:
Lidka23
2006-09-23
Email
ceszc moje kochane mam mały problem dotyczy on kupki mojego Kubulkama on już 2 mce włląsnie wróciliśy ze szpitala bo miał wirusowe zapalenie płuc cosdawał i dostaje nadal antybioty domięsniowo i zanipokoiły mnie jego kupki raz ze ze sluzem to jeszcze podbaRWIONE KERWKĄ .lekarze mowią ze na razie nie ma się czym martwić bo to może byćreakcja na antybiotyk.jak myśłicie czy to może byc własnie to a może to oznaka jakiejś poważnej choroby (tfu tfu):(pozdrawaim
mati81
2006-09-23
21:40:18
Email
lidka a karmisz małego piersia? moze to reakcja alergiczna u małego na pokarm jaki spożywasz np.mleko i nabiał
lidka23
2006-09-25
08:44:27
Email
nie nie karmię go piersią wogóle nie mam pokarmu dostaje Bebiko1 i jak do tej pory nie buło wogóle problemów a teraz z kolei od wczoraj popoł wogóle sie nie załatwiał i tak gdzieś koło 17 w niedziele zrobił sie prawie sztywny z bolu tylko co to było???:(((
OlkaK
2006-09-25
20:37:56
Email
Kup w aptece wode koperkowa i plantex (taka herbata). Kładz malego jak najczesciej na brzuszku, masuj mu brzusiao zgodnie z ruchem wskazowek zegara, czasem pomaga cieply kompres np z pieluchy lub kapiel(gdy są boleści). Mozesz kupic tez w aptece czopki glicerynowe dla niemowlat. Jednak ja wole domowe sposoby. Bralam ociupinkę (doslownie ociupinke) mydelka szarego zamiast czopka i robiłam po nim lewatywkę gruszką (woda ciepla, przegotowana, w niewielkiej ilości) .Dzialalo w ciagu 5 min, choc przez ten czas malenka bardzo krzyczala. Pozdrawiam
Lidka23
2006-09-26
09:10:03
Email
cześć dzieki za porady może któraś z nich pomoże kubiemu:) pozdrawiam pa
dominika
2006-09-26
11:39:39
Email
jak najbardziej moze to byc reakcja organizmu na antybiotyk...czesto nawet podczas zwyklego przeziebienia czy innej wirusowej badz bakteryjnej choroby kupki zmieniaja swoja konsystencje i wyglad...wiec narazie nie masz sie co matwic... jesli sytuacja sie nie zmieni po skonczeniu antybiotyku lepiej odwiedzic lekarza...

Dodaj nowy wpis      Powrót do wybranego działu      Powrót do strony gwnej forum