szukaj zwrotu:       szukaj w:
wybrano:
dział - Niemowlę (pielęgnacja niemowlaczków, karmienie piersią, rozwój, wychowanie, choroby tfu tfu, itp)
temat - prezent na chrzest


Dodaj nowy wpis      Powrót do wybranego działu      Powrót do strony głównej forum
Napisano: Treść:
agusiaaa
2006-09-18
Email
Niedługo będą chrzciny mojego synka, goście nie chcąc kupować mi czegoś zbędnego, co nam się nie przyda zadaja mi pytanie: co kupić? Możecie mi napisać co dostały Wasze dzieci. Chcialabym żeby to było coś praktycznego, z czego mój Mikuś będzie się cieszył.
kabria
2006-09-18
14:09:32
Email
my w zaproszeniach poprosilismy zamiast prezentów typu zabawki i ubranka o pampersy:) wszyscy przynieśli i mielismy niezły zapas....:)
Kasia:)
2006-09-18
14:29:24
Email
Nasza mala dostala pare babskich rzeczy ze zlota(kolczyczki,lancuszek) ale poprosilismy tez na przyszlosc o dobre krzeselko do karmienia,dostalismy tez fajna mate edukacyjna.Myslalam tez np o hustaweczce do domu...sama pamietam ze jak bylam mala taka mielismy-mocowana do futryny drzwi,ale teraz pewnie sa lepsze :)
femag
2006-09-18
15:15:12
Email
Nasza córka podobnie jak twoja Kasiu dostała łancuszek i kolczyki od chrzestnej a reszta gosci dała pieniążki. Kupiliśmy jej za to krzesło do karmienia i fotelik samochodowy. Jeszcze troche kasy zostało:) i w miare potrzeb naszej córki coś jej z tego jeszcze kupimy. Kuzynka za pieniądze z chrzcin kupiła synkowi kamerę i teraz uwietrznia ważne wydarzenia z życia dziecka. Pozdrawiam i życze udanej imprezy.
słitka
2006-09-18
16:34:00
Email
Mój synek dostał mate edukacyjną, album , srebrny obrazek z aniołem stróżem i pieniążki które wpłaciliśmy mu na przyszłość.
Basia.26
2006-09-19
07:29:19
Email
Miłosz dostał huśtawkę z fisher-price, mate edukacyjną tiny love, pieniazki i uncję złota:) pomijając te pienięzne prezenty, to huśtawka i mata to świetne prezenty, dziecko bardzo z nich korzysta, bawi się itd:)
katka
2006-09-19
21:29:57
Email
a mój syn dostał głównie pieniązki a od chrzestnej co sobie zazyczył w sklepie,ale to był stary koń wtedy. Teraz czekaja mie drugie chrzciny i jakos je odwlekamy.
mattww
2006-09-20
09:12:57
Email
witaj, nasz syn ana chrzest dostał od chrzestnego polise na zycie, do 18 bedzie mu wpłacał pieniadze.Potem bedzie miał nap na studia.kwote samemu mozna sobie ustalic np 50 zł miesiecznie.Chyba to swietny pom,ysł bo kase ktora mały dostanie to przewaznie wydaja rodzice, a tak bedzie miał pamiatke
beatusia
2006-10-04
20:45:49
Email
Nasz synek dostał na chrzcinki wózek od chrzestnych(odrazu po urodzeniu)natomiast reszta rodzinki dawała koperty a za ich zawartość kupilismy aparat cyfrowy dzieki któremu mozemy uwieczniac nasze słoneczko do woli.

Dodaj nowy wpis      Powrót do wybranego działu      Powrót do strony gwnej forum