szukaj zwrotu:       szukaj w:
wybrano:
dział - Niemowlę (pielęgnacja niemowlaczków, karmienie piersią, rozwój, wychowanie, choroby tfu tfu, itp)
temat - nierowne piersi


Dodaj nowy wpis      Powrót do wybranego działu      Powrót do strony głównej forum
Napisano: Treść:
ika
2005-03-14
Email
Hej dziewczyny powiedzcie mi jak to jest karmie piersia i mam straszna roznice w rozmiarze piersi jedna ok B,C a druga to D jak nie wiwecej.Spowodowane jest to tym ze malutka lubi bardziej jesc wlasnie z tej wiekszej piersi mimo ze ja oszukuje i podstawiam ta druga.Ale do czego zmierzam.Czy po skonczeniu karmienia piersi wyrownaja sie, albo choc rozmiar ich zblizy sie? Prosze powiedzcie czy moge cos z tym zrobic?
anaisia
2005-03-15
20:09:23
Email
Ja też karmiłam głównie prawą piersią, i lewa była znacznie mniejsza ale teraz się wyrównały. Słyszałam ze w większości przypadków po zakończeniu karmieia nie maróżnicy w rozmiarze.
ika
2005-03-15
21:01:17
Email
Oby tak bylo, bo nie wyobrazam sobie ze takie zostana.Dzieki za pocieszenie :)
ika
2005-04-12
21:49:40
Email
Dziwczyny bardzo denerwuje sie ta różnicą w tych moich piersiach.Ona sie powieksza bo mała ciągle bardziej woli jedna.Pomkarm sie konczy (mam go coraz mniej) a róznica coraz wieksza.Co robic.Prosze pomożcie
kasik
2005-04-13
17:07:08
Email
Ika nie martw sie, ja w sumie jeszcze nie urodziłam, ale moja kolezanka miala ten sam problem i widoczna roznice w wielkosciach piersi. Teraz coreczka jej ma trzy latka, a ona rowne piersi. Roznie z tym karmieniem bywa, ale radzilabym Ci pojsc do lekarza, bo moze to swiadczyc tez o czym innym. Moze to mleko z tej drugiej piersi nie smakuje tak jak z tej pierwszej, moze to byc oznaka zapalenia jakiegos. Dlatego nie chce Cie martwic, ale badz dobrej mysli. Mam nadzieje ze to ten sam przypadek co miala moja kolezanka: wybredna dzidzia:)
Dorota
2005-04-13
21:05:56
Email
Większość dzieci upodobuje sobie jedną pierś - a przeważnie jest to prawa. Moim zdaniem wynika to z tego że lubi leżeć na tym boku.Mój syn też woli prawą pierś, a na lewą mówi że jest "be".Mleko ma identyczny smak, bo w nocy podaje mu lewą pierś i wtedy nie widzi róznicy.I nie martwcie się, bo piersi wracają do normalych rozmiarów.Pozdrawiam.
ika
2005-04-13
21:32:56
Email
Moja mala w nocy ja jest zaspana to tez pije to prawą pierś( bo u mnie prawa jest mniejsza).Wybiore się do lekarza by wykluczyć wszelkie obawy.Bardzo dziekuje za odpowiedzi na moje troski.Pozdrawiam
mab
2005-04-25
15:12:42
Email
Nie chce cie martwic, ale mi niestety zostala roznica, choc nie tak drastyczna. Moj pierwszy syn tak mnie "urzadzil", bo mial niewielki krecz szyjny i wolal pic tylko z lewej piersi, poza tym byl przez 12 dni w szpitalu i ja odciagalam sobie rano mleko tak, by starczalo na cala noc (w dzien siedzialam z nim, w nocy nie bylo warunkow), a ze z lewej lecialo wiecej, bo juz byla "dopasowana" do jego zachcianek, to tez z lewej odciagalam wiecej (takie bledne kolo). Przy nastepnych dzieciach lewa piers juz od razu pracowala duzo mocniej i byla duzo wieksza. Jak nie karmilam, zmniejszala sie, ale bylo widac roznice - np. lewa brodawka jest jakies 1,5 cm nizej. Ale nie powiem, zebym sie z tym strasznie czula. Szczerze powiedziawszy w ogole na to nie zwracam uwagi. Pozdrawiam
emka
2005-05-15
21:38:09
Email
hej dziewczyny Ja mam podobnie Umnie jest lewa wieksza, tylko, że ona byla juz ciut wieksza przed ciaza. Karmie z obu tak samo i niunia je z obu tak samo chetnie, a ta jedna jest czasami olbrzymia. A jak sie staram czesciej karmic z tej mniejszej to tamta rosnie i rosnie i rosnie i w koncu musze z niej nakarmic bo mnie juz zaczyna bolec. mam co prawda wrazenie ze troszke udalo mi sie powiekszyc ta prawa ale nadal jest znaczac roznica w wygladzie. I moje brodawki nie s na tej samej wysokosci (tak jak u mab) ale w staniku tego w ogole nie widac :) wiec zupelnie sie tym nie przejmuje. Zeby zauwazyc taka roznice, trzeba sie naprawde poprzygladac i wiedziec na co patrzec, wiec sie starm tym nie przejmowac :) calusy
ela
2005-06-01
16:12:18
Email
ika jak armiłam swojego syna 3 lata i 2 miesiące( niezły cycuś z niego) jak był mały też jadł z jedne lewej piersi i niestety ta jest większ i wbrew pozorom bardziej jędrna od drugiej ale u każdej może być różnie w zalężności czy masz w piersiach więcej tłuszczu czy tkanki pozdrawiam głowa do góry
ela
2005-06-01
16:13:05
Email
przepraszam że pozjadałam literki ale jestem w pracy

Dodaj nowy wpis      Powrót do wybranego działu      Powrót do strony gwnej forum