szukaj zwrotu:       szukaj w:
wybrano:
dział - Niemowlę (pielęgnacja niemowlaczków, karmienie piersią, rozwój, wychowanie, choroby tfu tfu, itp)
temat - Problemy z butlą


Dodaj nowy wpis      Powrót do wybranego działu      Powrót do strony głównej forum
Napisano: Treść:
OlkaK
2006-09-02
Email
Witam:)! Mam mały problem z moją córeczką i nie bardzo wiem jak sobie dać z nim radę, wiec może któraś z Was miała podobnie i wie jak postąpić. Mam 2,5 miesieczna myszulkę, która od urodzenia jadlła tylko z piersi. Próbowala jej podawac butelka plantex,ale nie bardzo chciala pić. Nie przejmowalam sie tym bardzo, ale teraz sytuacja sie zmienila.Od poniedzialku ide na praktyki (nadal studiuje)i myslalam, ze podczas mojej nieobecnosci mala moglaby dostawac mieszanke.Poczatkowo kupilam bebilon. Nie chciala, plula i płakała. Potem probowalam z nan i ta sama sytuacja. Pomyslalam, ze moze ona nie lubi tych mieszanek i gdybym jej podala swoj pokarm to wypije bez protestu. Mylilam sie. Robila dokladnie tak jak z mieszankami. Myslamam,ze moze nie była glodna gdy jej podawalam butle i w tym tkwi przyczyna,ale piers chwyciła od razu. Dodam, ze karmię butelką avent. Sama nie wiem, moze nie taki ksztalt smoczka?! Dziewczyny, pomozcie. Co robic z malym ssakiem?????????
renya
2006-09-02
22:20:50
Email
Witaj! Trudno coś doradzić... Może spróbuj jeszcze zmienić smoczek. My od początku pijemy z Canpolowych smoczków i jest dobrze. Życzę Ci powodzenia :)
bela
2006-09-02
22:24:47
Email
a ja polecam smoczek i butelke NUK.Smoczek ma ksztalt taki jak piers.Moj Tomi nie chcial jesc z innych smoczkow ale z tego je ladnie bo uklada buzie jak do piersi.To jest smoczek anatomiczny NUK i jeszcze cos tam jest w nazwie.Polecam
agnieszka74
2006-09-03
13:21:41
Email
Ja karmiłam Kube butlą aventu i nie było problemów. Smoczek aventu tez przecież ma anatomiczny kształt przypominający piers.
OlkaK
2006-09-03
14:03:08
Email
Jutro gnam po nowy smoczek. Faktycznie, smoczek avent jest troszke (tak mi sie zdaje) za twardy. Spróbuje nuk. Jutro zaczynam praktyki. no coz, tzeba cos wymyslec by sie nie stawic:). Ach...ten SSAK:)
katka
2006-09-03
21:25:01
Email
Moje dzieci nie lubily smoczkow aventu a to taki fajny system ,wszystko do siebie pasuje-no ale to one pija a nie my. Może jak ktos inny będzie karmil to nie bedzie takich problemów-moja Aga widziala we mnie tylko cyce jak próbowałam ja przestawic na cokolwiek innego. Teraz jest ok.
kabria
2006-09-03
21:29:37
Email
no własnie miałam tez pisac,że niech ktoś inny karmi małą, bo niektóre dzieci nie pija z butli jak mamy karmią:)POZDRAWIAM
OlkaK
2006-09-04
16:14:58
Email
Dziewczyny-NUK jest super!!!!mala sie dzis przyssala. Smoczek jest mieciutki i to moze dlatego:) Myslalam,ze najlepszy jest avent, ale nie dla mojej Myszy:) Bardzo Wam dziekuje za podpowiedzi:) Mam jeszcze jedno pytanko.Jakie mleko podajecie maluchom? Wiekszosc pediatrow poleca bebilon. Czy wg Was tez jest najlepsze?
bela
2006-09-04
19:21:02
Email
ciesze sie ze spasowal Twojej corci NUK.Jest superowy to prawda a zawdziecza to swojem ksztaltowi.Wpelni zasluguje na nazwe "anatomiczny".Avent jest troche kanciasty.Wystarczy porownac.Co do mleka ja np. podaje NAN.Tak mi doradzila Dr ze jest najbardziej podobne smakiem do mleka matki.Sprawdzilam smai i rzeczywiscie!!!!Slyszalam (tak mowily polozne w szpitalu) ze bebiko jest bardzo slodkie.
OlkaK
2006-09-04
20:47:40
Email
Dziękuję Belo za szybka odpowiedz.Ja tez zaczelam podawac małej NAN:) No i posmakowalo:)
bela
2006-09-04
21:27:29
Email
:-))))).Polecam sie

Dodaj nowy wpis      Powrót do wybranego działu      Powrót do strony gwnej forum