szukaj zwrotu:       szukaj w:
wybrano:
dział - Niemowlę (pielęgnacja niemowlaczków, karmienie piersią, rozwój, wychowanie, choroby tfu tfu, itp)
temat - Jak długo piersią?


Dodaj nowy wpis      Powrót do wybranego działu      Powrót do strony głównej forum
Napisano: Treść:
Eryka
2006-08-24
Email
Mam pytanie do mam zwłaszcza starszych już maluszków. Jak długo karmiłeście piersią? Kiedy zakończyłyście definitywnie karmienie? I na jakie mleko się przerzuciłyście po odstawieniu od piersi?
Ewka25
2006-08-24
19:09:27
Email
Rok. Potem wlasciwie same kaszki, mleka sztucznego nie chciala.
sylwia
2006-08-24
21:00:14
Email
Ja karmiłam 20 miesięcy, ale juz podjadał bebiko na noc z kleikiem ryżowym, więc nie było szoku.
martusieg
2006-08-24
21:30:59
Email
W zasadzie rok, gdy skończył 11 m-cy zaczęłam wprowadzać mleko modyfikowane. Po pewnych oporach zaczęło mu smakować (Bebilon) i stopniowo ograniczałam karmienia piersią aż przestał ssać w ogóle. Pozdrawiam.
kyja
2006-08-24
21:57:26
Email
gdy Michałek miał 8 m-cy wróciłam do pracy-jest alergikiem więc normalne mleko modyfikowane odpadło. Nutramigenu nie chciał, Bebilonu pepti też ( nie dziwię się;-)))-pił kaszki na wodzie, gdy miał 10-11 m-cy zaczęłam robić mu kaszki na Bebilonie sojowym-pochłaniał je jak dziki;-))- do 15 m-ca.Potem zaczął odmawiac kaszek i bebilonu, nadal go dokarmiam piersią, ale mam szczątkowe ilości mleka.Innego mleka sojowego nie akceptuje, modyfikowanego nie może, wcina namiętnie desery sojowe;-)ostatnio jest bardzo łasy na żółty ser-tylko gouda;-)))
Eryka
2006-08-24
22:27:19
Email
Dzięki za odzew dziewczynki:) Kacper lada moment skończy 11 miesięcy. Dalej karmię go piersią i mam dużo mleka. I tak sie zastanawiam jak to będzie z tym karmieniem, bo mały bardzo to lubi. Innego mleka nie podawałam i Kacper nie chce ciągnąć z butelki. Nie umie doić cumla, nawet uspokajacza. Nie przesypaia jeszcze całych nocy (budzi się raz albo czasem jeszcze wcześnie rano żeby pojeść). Chciałabym, żeby oduczył się ssania w nocy. Macie moze jakieś pomysły?
kyja
2006-08-25
19:15:43
Email
też chciałabym je poznać;-)))
kabria
2006-08-25
21:35:11
Email
oj ja też:)
kabria
2006-08-31
11:58:56
Email
ja od dzisiaj zaczełam wprowadzac mleko sojowe, córka ma 9.5 m i ma skaze białkową. Ale nie bardzo jej to mleko podchodzi zobaczymy co bedzie dalej. Chce ja karmic piersią i mlekiem sojowym (aby sie przyzwyczaiła do smaku. Tak sobie wymysliłam, ze mleko sojowe bede dawac rano i wieczorem, a reszte piers, takze wieczorem po podaniu mleka sojowego. Ponoc w 9 m do 11 podaje sie 3-4 razy mleko, a w 11 m. juz 2 razy. Czy to dobry pomysł. DORADZCIE
Goga66
2006-09-01
09:13:26
Email
Zuzia nadal ssie głownie mleko, nie chce nadal prawie jeść niczego innego. Ma prawie 15 miesięcy. Kiedy ją próbuję przegłodzić płacze ale nie je niczego wzamian. Męczące to jest, bo mleko jest mało kaloryczne więc ssie wciąż trochę w nocy. Lekarki uważają, że to wciąż norma :(
Kornela
2006-09-01
10:00:55
Email
Ja zaczęłam wprowadzac Bebilon gdy mała miała 10 m-cy. Gdy skończyła 12 sama odstawiła pierś i przeszła na bitelke.
kabria
2006-09-01
13:29:06
Email
Goga to współczuje, pewno Cie to męczy...moja córka tez jest Tyfusem do jedzenia, pewnie tez by chciała tylko pierś:) ale ma swoje ulubione smaki i jeszcze cosik tam zjada:) a najlepiej to jakbym jej dawała to co MY JEMY! Kornela tez chciałabym żeby nina sama odstawiła pierś, ale teraz przy ząbkowaniu chyba jeszcze częsciej by ja chciała, ale np. w nocy staram sie podac jej tylko 1 raz, narazie cięzko, ale mam nadzieje ze po wyjsciu zubów unormuje sie wszystko:) POZDRAWIAM

Dodaj nowy wpis      Powrót do wybranego działu      Powrót do strony gwnej forum