szukaj zwrotu:       szukaj w:
wybrano:
dział - Niemowlę (pielęgnacja niemowlaczków, karmienie piersią, rozwój, wychowanie, choroby tfu tfu, itp)
temat - co to może być


Dodaj nowy wpis      Powrót do wybranego działu      Powrót do strony głównej forum
Napisano: Treść:
weridiana
2006-08-21
Email
Może mi pomożecie, zaczęło się wczoraj wieczorem maluszkowi zaczęło jeździć po jelitkach tak głośno że siedząc obok było słychać i to głośno. Całą noc się męczył i płakał robił potroszkę kupki i tak do rana, w ciągu dnia też popłakiwał ale popołudniu się uspokoiło. Ale kładąc go spać znowu słyszałam bulgotanie aż się boję co będzie dzisiaj, chyba jutro pójdę do lekarza bo to dziwne.
weridiana
2006-08-22
08:14:59
Email
Dzisiejsza nocka minęła super a więc się pocieszam że to tylko chwilowe
kabria
2006-08-22
09:54:08
Email
a ile ma mały? mojej córce od ok miesiąca do 3 miesiecy non stop burczało w brzuszku i też sie męczyła i płakała. Lekarka nic na to nie mówila, dopiero sama wpadłam, że jest to od jedzenia pieczywa jasnego(karmie piersią), jak przestałam jeść pieczywo to przeszło burczenie w brzuszku- wydaje mi sie że jest to odznaka alergii na gluten. Ale moga byc inne przyczyny burczenia.pozdrawiam
weridiana
2006-08-22
15:07:26
Email
Malutki skończył 2 m-ce 16.08 a faktycznie białe pieczywo też jadam, zobaczymy spróbuję odstawić
lidiamital
2006-08-22
15:43:32
Email
Hej Weridianko, jeśli odstawisz białe pieczywo to co jeść? Ponoć ciemne ma więcej kwasów chlebowych odpowiedz mi proszę.
weridiana
2006-08-22
17:36:45
Email
Lidiamital jak byłam u pediatry w siódmym tygodniu to kazała mi wprowadzać ciemne pieczywo tak po kromeczce a więc ja ciemne pieczywo już jadam i małemu nic nie jest ale ostatnio faktycznie troszkę więcej jadłam białego. Ale pieczywo ja jadam tylko na śniadanie z pomidorkiem, na obiad makaronik z warzywami lub zupkę a kolacje jadam rzadko.
kabria
2006-08-22
20:56:44
Email
jak jadłam makaron, albo krupnik to też bardzo burczało...wiec takie rzeczy musiałam odstawic(GLUTEN). Zamiast pieczywa jasnego jadłam wafle ryżowe okrągłe, a zamiast makaronu ryż ale ciemny. A razowe pieczywo moja położna mówiła że można jesc(ja nie jadłam). POZDRAWIAM

Dodaj nowy wpis      Powrót do wybranego działu      Powrót do strony gwnej forum