szukaj zwrotu:       szukaj w:
wybrano:
dział - Niemowlę (pielęgnacja niemowlaczków, karmienie piersią, rozwój, wychowanie, choroby tfu tfu, itp)
temat - KUCHNIA MALUCHA


Dodaj nowy wpis      Powrót do wybranego działu      Powrót do strony głównej forum
Napisano: Treść:
agnieszka74
2006-08-18
Email
Kuchnia malucha..
polishgirl
2006-08-18
14:42:53
Email
fajne przepisy, ale z tego co wiem , to mieso nalezy gotowac osobno i potem zmiksowac z zupa, nie wolno robic wywaru.
agnieszka74
2006-08-18
14:45:06
Email
Pierwsze słysze...:O
Kubie zawsze wszystko razem gotowałam i miksowałam...

ilona81
2006-09-29
18:46:42
Email
No włąsnie, jak to jest z tym wywarem, chciałbym wprowadzić mięsko dzieciaczkom do zupki jarzynowej i zastanawiam się, czy gotować to razem, czy miesko osobno ?
agnieszka74
2006-09-29
18:52:44
Email
polishgirl byc moze ma racje bo czytalam ostatnio przepisy dla dzieci i tam zalecano osobno gotowac mięsko.
ale ja Kubusiowi wszystko gotowalam razem i nic mu nie jest.
polishgirl moze wytłumacz dlaczego trzeba gotowac oddzielnie ??
polishgirl
2006-09-29
19:53:27
Email
hej, z tego co wiem to wywar jest bardzo alergizujący, jesli dziecko ma alergię nie powinno się gotowac mieska razem, tylko osobno i wywar odlac, tak tez są robione zupki dla alergików ze słoiczków, ostatnio kupowałam małemu i było napisane w składzie: jarzynki, miesko z kurczaka bez wywaru i inne warzywa. Dlatego tez na początku mama która karmi nie powinna jeśc rosołu, bo uczula i powoduje kolkę (tez mnie to zdziwiło, bo rosołek zawsze uważany był za dobre "lekarstwo"), w kazdym razie do któregos miesiaca , nie pamietam do którego chyba 10 -12 , nie powinno się gotować mięska razem z warzywami. No ale jesli dziecko nie wykazuje zadnych objawów alergicznych to myslę że nic się nie stanie jak ugotujemy razem. Buziaczki

Dodaj nowy wpis      Powrót do wybranego działu      Powrót do strony gwnej forum