szukaj zwrotu:       szukaj w:
wybrano:
dział - Niemowlę (pielęgnacja niemowlaczków, karmienie piersią, rozwój, wychowanie, choroby tfu tfu, itp)
temat - kto sie nie boi niech zajrzy...


Dodaj nowy wpis      Powrót do wybranego działu      Powrót do strony głównej forum
Napisano: Treść:
agnieszka74
2006-08-16
Email
Kobitki jak mozecie czytac takie rzeczy to, zajrzyjcie na link, ale...to szok !!!aborcja
agnieszka74
2006-08-16
23:24:52
Email
ja nie byłam w stanie przeczytać tego w całości....:(((((
Magdalenka
2006-08-17
03:43:26
Email
zdjecie jest wstrzasajace. ale wiersz, mimo bardzo poruszajacego tematu, jest tragiczny. autorka chyba sprawdzilaby sie bardziej w prozie. aborcja to rzecz straszna, nie znajduje slow. ale nie mnie sadzic kobiety, ktore poddaly sie zabiegowi. mysle ze wystarczajaca kara jest to, ze musza zyc do konca ze swiadomoscia ze pozwolily na usuniecie dziecka, z roznych wzgledow, nawet takich, ktore usprawiedliwialyby zabieg. zreszta takie "usprawiedliwenie" w oczach kobiety niewiele zmienia, bo dziecka po prostu juz nie ma. znam kogos, kto poddal sie zabiegowi. nie zycze najgorszemu wrogowi tego, co ta kobieta przezywala, przezywa wciaz i co sie z nia dzialo. powiedziala ze nie ma nawet 1 dnia zeby nie myslala o tym dziecku. ja moge tylko wspolczuc, ogarnia mnie wielki zal, ale nigdy nie powaze sie na ocenianie.
renya
2006-08-17
08:49:05
Email
Aż mi się zimno zrobiło... I to zdjęcie... Idę przytulić swoją córeczkę...
JOLA-JOLKA
2006-08-17
08:50:18
Email
Nie chce się wierzyć, że własna matka może coś takiego zrobić własnemu dziecku.Nic nie przeczytałam.Po zobaczeniu zdjęcia odechciało mi się czytać.
21Aneta
2006-08-17
12:24:08
Email
A ja się popłakałam czytając ten wiersz. A zdjęcie... Kiedyś ,w szkole średniej jeszcze pokazali nam na religi film - "Niemy krzyk". I tam było wszystko pokazane - jak przebiega aborcja, pokazywali na żywo jak się usuwa dziecko z łona... Wtedy też ryczałam. Kiedy ja zaszłam w ciaze mialam 19 lat, mature na karku, trudna sytuacje z ojcem dziecka, nie wiedziałam co będzie dalej... ale nigdy w życiu nie zdecydowałabym się na aborcję. Przecież można urodzić i oddać dziecko...a nie zabijać. Kocham swojego syna i podziwiam kobiety, które decydują sie na tak desperacki krok, ich odwagę - niszcza sobie psychikę na całe życie.
bena
2006-08-18
21:41:18
Email
straszne, okropne....az mam ciary....nie moglam na to patrzec ani tego czytac
samalandra
2006-08-18
21:57:06
Email
bez komentarza......
jagoda28
2006-11-03
13:28:29
Email
jestem w szoku to zdjecie jest straszne a wiersz jest...brak mi slow
gosia77
2006-11-11
20:59:36
Email
Może, gdyby kobiety, które rozważają taką możliwość i stają przed taką decyzją naoglądały się trochę takich i podobnych zdjęć porozmawiały z kimś albo przeczytały cokolwiek o tym jak dziecko rośnie i się rozwija w ich łonie i że tak bardzo się nie różni od dziecka po porodzie, może wtedy zawachałyby się, pomyślały-a niejedna zmieniłaby decyzję....
gosia77
2006-11-11
21:00:15
Email
Może, gdyby kobiety, które rozważają taką możliwość i stają przed taką decyzją naoglądały się trochę takich i podobnych zdjęć porozmawiały z kimś albo przeczytały cokolwiek o tym jak dziecko rośnie i się rozwija w ich łonie i że tak bardzo się nie różni od dziecka po porodzie, może wtedy zawachałyby się, pomyślały-a niejedna zmieniłaby decyzję....
Atka
2006-11-12
16:25:28
Email
Gosia a moze te kobiety nie majac dziecka nie umieja sobie tego wyobrazic, tej tragedii. Zastanawia mnie jak kobieta, ktora usunela ciaze patrzy na nastepne swoje dziecko ktore postanowila np pare lat pozniej urodzic, a sa takie kobiety, ja umarlabym z poczucia winy i zalu do siebie.

Dodaj nowy wpis      Powrót do wybranego działu      Powrót do strony gwnej forum