szukaj zwrotu:       szukaj w:
wybrano:
dział - Niemowlę (pielęgnacja niemowlaczków, karmienie piersią, rozwój, wychowanie, choroby tfu tfu, itp)
temat - czy wasze dzieci tez tak sie zachowują/


Dodaj nowy wpis      Powrót do wybranego działu      Powrót do strony głównej forum
Napisano: Treść:
anka74
2006-08-15
Email
Dziewczyny może przesadzam i wymyślam u mnie to rodzinne, ale nie raz epiej dmuchać na zimne. Staś ma 9 m-cy, pare dni temu wyszedl mu 1 zabek ,pisze o tym bo moze to jest przyczyna... od paru miesiecy trzacha nim tak jak nas nieraz jak jest zimno albo przejda nam ciarki po pleckach nie wiem co to myslalam ze na siusianie ale nie czy wasze tak maja ... ale od 1-2 tygodni robi glowka do dolu jak konik przy tym w polowie sie zgina jednoczesnie schylajac glowke dosc energiczny ruch jednoczesnie nie placze przy tym wiec chyba go nie boli sama nie wiem ale jest to troche dziwne zamyka przy tym tz oczka trwa to chwile i najczesciej zdarza sie jak jest czyms podekscytowany czyli cieszy sie albo widzi cos co lubi, nie chce isc do lekarza bo oni zawsze cos wymysla gdyby plakal to tak ale ja nie wiem co to jest wiec pytam was co dziesiat glow to nie jedna z gory dziekuje za pomoc i informacje. choroba teraz przypomnialy mi sie wasze posty o onanixmie dzieciecym... ale to raczej nie to nie dotyka sie w intymne miejsca w tym czasie wiec chyba nie to...
Magdalenka
2006-08-15
22:18:35
Email
aniu, moja julka (8mies) tez ma takie dreszcze. przypuszczam ze wtym czasie robi siusiu albo chwilowo sie jej robi zimno. nie widze w tym powodu do zmartwienia, nie sa to jakies powazne ataki. mysle ze skoro twoj synek nie wykazuje innych sygnalow choroby, nie uderzyul sie np. w glowke oststio, nie jest nadmienie pobudliwy ani apatyczny oststio, wiec nie powinnas sie tym zamartwiac. mysle ze czasem my, mlode mamy niepotrzebnie szukamy sobie klopotow. ale chyba po pierwszym dziecku to mija. nie przejmuj sie wiec, nic mu na pewno nie jest.

Dodaj nowy wpis      Powrót do wybranego działu      Powrót do strony gwnej forum