szukaj zwrotu:       szukaj w:
wybrano:
dział - Niemowlę (pielęgnacja niemowlaczków, karmienie piersią, rozwój, wychowanie, choroby tfu tfu, itp)
temat - RATUNKU! sluzowata ciemno brazowa kupka (karmie wy


Dodaj nowy wpis      Powrót do wybranego działu      Powrót do strony głównej forum
Napisano: Treść:
eryka.i.emma
2006-08-13
Email
jej moja coreczka zrobila dzis ciemno brazowa sluzowata kupke. pierwszy raz cos takiego sie nam zdarzylo. szukalam w necie ale znajduje tylko jak powinno byc. a u nas jakas lipa. dodam ze na kilka dni wczesniej zaczela miec zupelnie plynna (jak siusiu) ale pomaranczowa kupke. jej napiszcie mi o co chodzi i co moze byc przyczyna czegos takiego
21Aneta
2006-08-13
22:14:48
Email
mój syn miał taką kupkę jak załapał wirusa jelitowego. tylko u niego było to z gorączką dość wysoką no i ta kupka to była biegunka - robił co chwilkę. jeśli twoja córcia nie ma gorączki i nie jest marudna to przeczekaj - ja bym tak zrobiła. a jeśli pojawią się jakieś inne objawy - leć do lekarza.
eryka.i.emma
2006-08-13
22:17:48
Email
jej dzikei za szybka reakcje :) no nic innego nie ma, kupki takie byly dzis jednak po poludniu i teraz (22) druga. nie marudzi grzecznie spi nic no jutro i tak chyba pojde do lekarza :(

Dodaj nowy wpis      Powrót do wybranego działu      Powrót do strony gwnej forum