szukaj zwrotu:       szukaj w:
wybrano:
dział - Niemowlę (pielęgnacja niemowlaczków, karmienie piersią, rozwój, wychowanie, choroby tfu tfu, itp)
temat - z NAN1 na NAN2


Dodaj nowy wpis      Powrót do wybranego działu      Powrót do strony głównej forum
Napisano: Treść:
ilona81
2006-08-10
Email
Hej, dziewczyny, powiedzcie jak przejśc na mleko następne.. wiem,nie można robić tego z dnia na dzień.. czy wolno zateem wymieszać 1 z 2? np. 100ml NAN1 + 20ml NAN2, pożniej zwiększać dawkę NAN2 i powoli wycofywac jedynkę.. kiedy przechodziłam z piersi na sztuczne, tak właśnie lekarz mówił bym, to robiła, więc przy przejściu na mleko następne to dobra metoda? jakie były wasze sposoby?
Inka
2006-08-10
19:35:23
Email
Ja tak robilam np. na 6 miarek dawale 4 Nan 1 a 2 Nan2. a potem zwiekszalam dawke nan2 a zmniejszalam nan 1
ilona81
2006-08-10
21:37:53
Email
Dzięki.. wlasnie o taka odpowiedz mi chodziło ;) a próbowałaś dawać to mleczko NAN2R z dodatkiem kleiku ryżowego, ponoć najlepsze na noc :P
Inka
2006-08-10
22:53:06
Email
Ilona nie probowalam tego mleczka. Ja podaje NAN2 HA (to jest mleczko dla dzieci z podejrzeniem o skaze bialkowa a taka niestety u nas wystepuje). Natomiast do tego mleczka na noc dodaje kleiku ryzowego i rzeczywiscie skutkuje :)
polishgirl
2006-08-11
11:08:56
Email
Dziewczyny to tego nie wiedzialam , że trzeba tak przechodzić stopniow z 1 na 2. Ja nie daje sztucznego, ale tak sie zastanawiam , gdybym chciala podac np na noc to czy w takim razie moge normalnie zacząć od 2 tak???
Inka
2006-08-11
16:51:55
Email
Polish czy od razu dac mu 2 to nie wiem. Najlepiej sie spytaj lekarza. Ja wprowadzalam mleczko wczesnie wiec mialam typowo po urodzeniu. Natomist wprowadzalam to mleko rzadsze zeby si ejego brzuszek przyzwyczail. Czyli na ta porcje wody wsypywalam mniej mleczka. Potem zwiekszalam az do pelnego posilku. Wydaje mi sie ze jednak najlepiej bedzie poradzic sie lekarza.

Dodaj nowy wpis      Powrót do wybranego działu      Powrót do strony gwnej forum