szukaj zwrotu:       szukaj w:
wybrano:
dział - Niemowlę (pielęgnacja niemowlaczków, karmienie piersią, rozwój, wychowanie, choroby tfu tfu, itp)
temat - Do mam karmiących piersią i tych które dzieci mają


Dodaj nowy wpis      Powrót do wybranego działu      Powrót do strony głównej forum
Napisano: Treść:
lidiamital
2006-08-10
Email
Dziewczyny mój malec w ssaniu piersi nie należy do degustatorów. Jakiś czas temu najdał sięw 8 do 10 minut, a teraz ssie tylko 5 minut przestaje puszcza i denerwuje się potem znowu chce łapać. Ładnie przybiera na wadze. Nadmienię, że ma symetrię ułożeniową jest rechabilitowany. A jak to jest u Was.
Kasia:)
2006-08-10
16:11:20
Email
Hejka moja mala tez zacela robic sceny przy piersi-najpierw jadla po 60 minut a potem po 5-10 byl atak wscieklosci,puszczanie cyca,placz i znowu nerwowe lapanie,ale po paru pociagnieciach znowu nerwy...ja to tlumacze dwoma rzeczami-butelka-przez butelke latwiej leci-je z checia oraz tym ze piers robi sie bardzie miekka,mniej leci i sa nerwy :(
weridiana
2006-08-10
18:44:40
Email
Mój maluszek pod względem jedzenia jest rewelacyjny (odpukać aby mu się nie odmieniło)bo je przeciętnie 5 minut a jak czasami chce mu się pobawić i ssie dłużej to już wiadomo że mu się uleje i tak jest za każdym razem gdy ciągnie dłużej a mi zawsze szkoda mu zabierać
aga
2006-08-11
08:27:17
Email
moja Maja jak skonczyła 3 mce też zaczęła sceny, piła zawsze krótko 5min, a do tego doszedł "wstręt" do cyca,tylko butelka.Ponieważ miewałą kolki położna stwierdziła,że po prostu się boi piersi,bo kojarzy jej sie to z bólem brzuszka..co ja przeszłam,żeby zachować pokarm,ściągałam i karmiłam z butelki przez jakieś pól roku,aż Maja wróciła do cycka ot tak sobie i pije do dziś z chęcią (ma 14,5 mca):)
Kasia:)
2006-08-11
21:47:46
Email
Aga,pocieszylas mnie-mam nadzieje ze wytrwam ze sciaganiem....problem tylko czasem bywa z brakiem wolnej chwili na to...pozdrawiamy!!!!

Dodaj nowy wpis      Powrót do wybranego działu      Powrót do strony gwnej forum