szukaj zwrotu:       szukaj w:
wybrano:
dział - Niemowlę (pielęgnacja niemowlaczków, karmienie piersią, rozwój, wychowanie, choroby tfu tfu, itp)
temat - Szukam mam 12 tyg. Maluszków


Dodaj nowy wpis      Powrót do wybranego działu      Powrót do strony głównej forum
Napisano: Treść:
lidiamital
2006-08-08
Email
Mamusie jak rozwijają się wasze maluchy, co potrafią, a co im ewidentnie nie idzie? Mój DAMIANEK waży około 5800 mieży 60 cm. Potrafi gaworzyći przekręcać się na boczek lewy, śmieje się głośno rozpoznaje twarze bliskich.Zazyna uswiadamiać sobie obecność raczek chwyta i składa je pakuje piastki do buzi. Nie potrafi sztywno trzymać głowki nadal ma kolki.
dota
2006-08-08
15:40:09
Email
Hejka!!! Moja NADIA waży ok 5500 ale ile ma długości nie wiem pewnie ok 62 cm (bo w niektóre śpiochy na 62 sie jeszcze mieści :) a umiejętności podobne: grucha i trochę już gaworzy, potrafi się głośno śmiać i kilka razy udało jej się przekręcić też na lewy boczek. Z rozpoznawaniem to tak różnie. Nas rodziców owszem ale u babci sie ostatnio rozpłakała. Rączkom sie przygląda pakuje do buźki i chwyta pieluszki, swoje ubranka, zabawki nie utrzymuje w rączce jak jej podam. Główkę trzyma sztywno i już chciałaby sama podnosic, ale jeszcze nie ma siły. Pozdrawiam :D

Dodaj nowy wpis      Powrót do wybranego działu      Powrót do strony gwnej forum