szukaj zwrotu:       szukaj w:
wybrano:
dział - Niemowlę (pielęgnacja niemowlaczków, karmienie piersią, rozwój, wychowanie, choroby tfu tfu, itp)
temat - Uczulenie na kaszkę


Dodaj nowy wpis      Powrót do wybranego działu      Powrót do strony głównej forum
Napisano: Treść:
polishgirl
2006-08-08
Email
Dziewczyny, wczoraj dawałam Maksiowi kaszke bobo vity bananowa,(łyżeczką) zaznaczam , że nie pierwszy raz. Nie chciał jeśc jak zwykle i płakal, wiec przestałam mu dawac. Podałam cyca. Zjadł , a na bużce , brodzie pod noskiem miał straszną wysypke, jak poparzona, czerwone plamy, wygladało to strasznie, myslałam , że to może po cycu, ze potarl o bluzke, posmarowałam alantanem i po jakichś 10- 15 minutach zeszło. Dzisiaj dawałam mu znowu kaszke rano, z myslą że zje, niestety to samo co wczoraj, no i jak mu wytarłam buźke z tej kaszki, bo oczywiscie sie strasznie brudzi, to znowu to co wczoraj, takie same czerwone plamy. Więc juz jestem pewna że to po kaszce. Tylko czy to faktycznie możliwe, kaszka nie jest przeterminowana, smaczna i wogóle. Kiedyś jak mu dawałam pierwszy raz jakieś 2 tygodnie temu to nie miał takiego uczulenia.
katka
2006-08-08
10:32:32
Email
A czym wycierasz buzie?Ktos kiedyś pisał o uczuleniu na chusteczki. Może to być tez ta kaszka bo nie wszystko wychodzi od razu, czasami trafi sie jedno tefne opakowanie
polishgirl
2006-08-08
10:49:46
Email
Wczoraj wytarłam buzię śliniaczkiem, tez myślałam że to może od niego, że gdzies był przybrudzony albo coś, ale dzisiaj wytarłam pieluszką tetrową, a potem wodą przegtowaną umyłam, i to wyskoczyło momentalnie.
aga
2006-08-08
10:59:25
Email
moja Maja nienawidzi kaszek z bobovita,za to chętnie jada hippa .. może zmień kaszkę,powodzenia:)
Inka
2006-08-08
11:12:37
Email
Polish a moze to po bananie? Moze sprobuj podac zwykla kaszke bez dodatkow i zobacz jak sie wtedy Maly zachowuje. My dajemy kaszke z Nestle (cos ta firma mu najbardziej przypsaowala).
polishgirl
2006-08-08
11:19:59
Email
Inka, po bananie raczej nie, bo jabłuszko z bananem ze słoiczka zajada, bardzo mu smakuje.Moze faktycznie macie racje, spróbuje zmienic kaszkę na innej firmy.
katka
2006-08-08
11:54:57
Email
A dla alergików polecane jest nestle sinlac chyba od 5 miesiąca

Dodaj nowy wpis      Powrót do wybranego działu      Powrót do strony gwnej forum