szukaj zwrotu:       szukaj w:
wybrano:
dział - Niemowlę (pielęgnacja niemowlaczków, karmienie piersią, rozwój, wychowanie, choroby tfu tfu, itp)
temat - alergia???


Dodaj nowy wpis      Powrót do wybranego działu      Powrót do strony głównej forum
Napisano: Treść:
dota
2006-08-07
Email
czy chrapliwa sapka w wieku 2,5 miesiąca jest normalnym zjawiskiem czy to oznacza alergie??? dodam ze mamy tez śluzowe i rzadkie kupki nie jem juz jajkek w żadnej postaci oraz żółtego sera. a co może uczulac i powodowac sapkę?? z góry dziekuje za odpowiedzi :D
Basia.26
2006-08-07
13:32:32
Email
dota moge ci tylko napisac, ze sapka to była także zmora mojego Miłosza. nie moglam spać, słyszałam jak charczy, jak mu wszystko gwiżdże. chodziłam z tym do lakarzy, osłuchiwali itd no i nic nie wykryli. w dzień tego nie mial, tylko po kąpieli i przez calą noc. wyeliminowałam kąpiele w krochmalu, bo po nich chyba mu śluzówka wysychala, ale to i tak nie pomogło za wiele. później sam z tego wyrósł, mial około 3 miesiecy jak wszystko przeszło
dota
2006-08-08
15:31:46
Email
Trochę mnie pocieszyłaś. Mam nadzieje że Nadii to też minie. u nas z kolei jest odwrotnie w nocy nic nie ma a za to w dzień się bidula męczy. Boję się tylko żeby to nie była alergia :( a czy stosowałaś krople z soli fizjologicznej albo coś innego? Nam lekarka kazała dawać 4 krople dziennie soli fizjologicznej ale kiepsko mi idzie wkraplanie a mała sie strasznie denerwuje przy tym i płacze. pozdrawiam
Basia.26
2006-08-08
17:09:32
Email
przy sapce stosowałam DISNEMAR, to roztówrfizjologiczny wody morskiej, ale w spreyu. trzeba poprosić w aptece o taki z końcówka dla niemowląt. niestety jest dużo droższy niż ta sól fiz. w ampułkach. ale nam tylko to pomagało (o tyle o ile). kosztuje około 18 zł. w końcu Miłkowi przeszło i ja przeżuciłam się na ampułki. czyszczę do tej pory dwa lub trzy razy dziennie nosek aplikatorem FRIDA. to taka rurka do czyszczenia noska. można nią wyciągnąć wszystkie kozuchy;) działa lepiej niż gruszka, powinna być dostępna w aptekach, sklepach zielarskich czy z akcesoriami dla dzieci. wkraplanie w tak małą dziureczkę od noska bywa trudne i nie zawsze ta sól dojdzie dalej i spenetruje nosek. dlatego polecam zastosowanie Disnemaru. może i wam on sie lepiej sprawdzi.
dota
2006-08-09
10:59:22
Email
Basiu dzięki za rady. Fridę mamy ale rzeczywiscie moze lepiej stosować ta wode morską mam nadzieje ze i u nas pomoze. dzis jeszcze idziemy do lekarza i zobaczymy co ona powie :) pozdrowionka dla Ciebie i Maluszka :D

Dodaj nowy wpis      Powrót do wybranego działu      Powrót do strony gwnej forum