szukaj zwrotu:       szukaj w:
wybrano:
dział - Niemowlę (pielęgnacja niemowlaczków, karmienie piersią, rozwój, wychowanie, choroby tfu tfu, itp)
temat - Spacerówka na zimę??


Dodaj nowy wpis      Powrót do wybranego działu      Powrót do strony głównej forum
Napisano: Treść:
Guśka78
2006-08-07
Email
Poradźcie mi proszę: zastanawiam sie nad kupnem spacerówki, bo moje dziecko już sporo waży + waga wózka dużego mimo że odpiełam wszystko co możliwe i jest niby siedzący spacerowy to pewnie z 20 kg jest... Zastanawiam sie mimo to czy w zimie lub późną jesienią wózek spacerowy ma sens, czy dziecko mi w nim bardzo nie zmarznie, czy małe kółka dadzą sobie radę na śniegu i błocie pośniegowym... Czym wy na spacer w zimie jeździcie??
sylwia
2006-08-07
11:26:33
Email
Jak najbardziej, do spacerówki dokupuje się taki śpiworek. Zależy też ile miesięcy ma twoja dzidzia?Pozdrawiam serdecznie, sylwia
Guśka78
2006-08-07
14:35:26
Email
Dodam ze Kasia ma skończone 9 m-cy, więc juz maluszkiem nie jest:))
katka
2006-08-07
20:43:08
Email
Są spacerówki z osłonkami na nogi+śpiworek. No i można kupić cos na pompowanych kółkach a na śnieg przydadzą sie ...sanki.
madziarka
2006-08-09
15:02:12
Email
Guska jesli spacerowka to tylko na duzych kolach. Ja mam Grako i to jest zmora bo zima nie sprawdza sie wcale!!!! Latem super!

Dodaj nowy wpis      Powrót do wybranego działu      Powrót do strony gwnej forum