szukaj zwrotu:       szukaj w:
wybrano:
dział - Niemowlę (pielęgnacja niemowlaczków, karmienie piersią, rozwój, wychowanie, choroby tfu tfu, itp)
temat - Usypianie


Dodaj nowy wpis      Powrót do wybranego działu      Powrót do strony głównej forum
Napisano: Treść:
lidiamital
2006-08-03
Email
Dziewczyny czy usypianie metodą Tracy Hogg obowiązuje także w dzień czy dotyczy tylko nocy. Nie mam tej drugiej książki może któraś z was mamusie już jest już po lekturze.Dzięki!
Dominika
2006-08-03
22:36:39
Email
to zalezy tylko i wylacznie od ciebie kiedy ta metode chcesz zastosowac...jest skuteczna zarowno w dzien jak i w nocy...autorka pisze ,ze dzieciaki starsze powinno sie uczyc najpierw usypiac w lozeczku w dzien a po kilku tygodniach jak juz sie oswoja zaczac wprowadzac nauke takze w nocy by maluszek nie przezywal zbyt wielu zmian na raz...w naszym przypadku metoda okazala sie rewelacyjna na dzrzemki dzienne...Kubus po tygodniu nauki zaczal spac sam w lozeczku i do dzis tak ma ale w nocy nadal spi ze mna tylko dla tego,ze latwiej mi go karmic jak sie przebudzi ale jestem pewna,ze jak przestane karmic piersia to naucze go rowniez spac w lozeczku noca...pozdrawiam... acha i musze dodac ,ze jak dla mnie ksiazka jest warta polecenia, ale tylko wtedy gdy przeczyta sie ja cala a nie wybrany rozdzial...

Dodaj nowy wpis      Powrót do wybranego działu      Powrót do strony gwnej forum