szukaj zwrotu:       szukaj w:
wybrano:
dział - Niemowlę (pielęgnacja niemowlaczków, karmienie piersią, rozwój, wychowanie, choroby tfu tfu, itp)
temat - SZCZEPIENIE...


Dodaj nowy wpis      Powrót do wybranego działu      Powrót do strony głównej forum
Napisano: Treść:
MoNiSiA
2006-08-03
Email
Cześć Dziewczyny! Wczoraj moja córa miała szczepienie. Kilka dni wcześniej sporadycznie kaszlała. Sądziłam, że a to ślinką się zakrztusiła, a to coś odkaszlnie... Będąc u pediatry - tuż przed zastrzykiem - nie dała się dotknąć (traumatyczne przeżycia szpitalne), wrzeszczała jakby ją ze skróry obdzierali... Oczywiście pani Doktor nie osłuchała jej dokładnie... O ile w ogóle coś usłyszała przy takiej histerii. Przechodząc do sedna sprawy. Dziś znowu kaszelek... Na dzień zdarzy się to zaledwie kilka razy, ale martwię się strasznie... Tym bardziej, że dzisiaj wystąpiła biegunka i gorączka. Może zęby, może po szczepieniu. Dziewczyny, wiem, że nie powinno się szczepić chorych, nawet przeziębionych maluszków. Tak się martwię czy wszystko będzie dobrze i w żadnym wypadku nie odbije się to na jej zdrowiu. :-((( Jakie mogą być kosekwencje szczepienia przeziębionych maluchów????

Dodaj nowy wpis      Powrót do wybranego działu      Powrót do strony gwnej forum