szukaj zwrotu:       szukaj w:
wybrano:
dział - Niemowlę (pielęgnacja niemowlaczków, karmienie piersią, rozwój, wychowanie, choroby tfu tfu, itp)
temat - kiedy nauka picia z kubeczka ?


Dodaj nowy wpis      Powrót do wybranego działu      Powrót do strony głównej forum
Napisano: Treść:
ilona81
2006-08-02
Email
Hej, dziewczyny, kiedy jest najlepszy czas na nauke picia z kubeczka? teraz są ponoć kubki niekapki, więc nawet najmłodsze niemowlaczki moze dadzą rade a zawsze lepsze to niż smoczek, prawda? jak to było z waszymi maluszkami?
polishgirl
2006-08-02
22:38:20
Email
No własnie, też się zastanawiałam od kiedy kubek niekapek. Mój Maksiu nie chce wogóle pić z butelki,probowałam mu dać dzisiaj herbatkę, ale nic , wypluwa smoka. Niedługo wracam do pracy więc pasowąłoby żeby nauczył się cos pic oprócz piersi, może właśnie z kubka niekapka. Ma skończone 5 miesięcy.
Dorota
2006-08-02
22:43:23
Email
Greta dostała kubek niekapek jak miała ok.6-7 miesięcy- i rewelacyjnie z niego piła!!Ale po jakimś tygodniu odwróciło sie jej...teraz ma roczek i nadal nie chce niekapka. Mamy Aventowy więc przełożyłam tam smoczek zwykły butelkowy a końcówka niekapkowa leży nie używana. Kupiłam też Canpola ale tam ten system niekapek jest gorszy niż Avent i po jednym lądowaniu na podłodze rozmontowywało się - nie praktyczne dla dzieci które rzucają butelkami.
kabria
2006-08-03
06:51:00
Email
Ninka ma 8 miesięcy ładnie pije z niekapka i z kubeczka(nawet bardziej lubi pić z kubeczka). Nie chciała pic herbatek i soczków. Jak podawałam jej butelke ze smoczkiem lub niekapek robiła to samo, bawiła sie nimi, nie piła. Wiec postanowiłam dawać jej tylko niekapek..tak nauczyła sie z niego pić. . Pozdrawiam
bela
2006-08-03
08:22:01
Email
wlasnie tez mialam zadac to pytanie.wszystko zalezy czy umie sobie przytrzymac a najwazniejsze ciagnac - ssac.A swojemu to tak sie zbieram kupic i jeszcze nie kupilam ;-).Poki co pije z butelki i ze .....szklanki !!

Dodaj nowy wpis      Powrót do wybranego działu      Powrót do strony gwnej forum