szukaj zwrotu:       szukaj w:
wybrano:
dział - Niemowlę (pielęgnacja niemowlaczków, karmienie piersią, rozwój, wychowanie, choroby tfu tfu, itp)
temat - tygodniowy maluszek


Dodaj nowy wpis      Powrót do wybranego działu      Powrót do strony głównej forum
Napisano: Treść:
Lidka23
2006-07-27
Email
witam moje drogie jestem "tygodniową"mamusią Kubusia i mam mały problemik może to normalne ale nie daje mi to spok.Niby wszystko ok ale kiedy Kubuś budzi się na poranne karmienie (karmię butelką)ok g 6-7 rano nie odpuszcza już do samrgo poł€dnia a dziś nawet i do 15. Ale co najgorsze nie mogę go zostawić na chwilę samego w łożeczku czy wózku bo natychmistst krzyczy w niebogłosy:(najlepiej czuje się na rękach czy to normalne u tak małych bobasów??Zaczynam się martwić ze coś jetst nie tak
agnieszka74
2006-07-27
18:36:18
Email
Mysle ze poprostu bardzo potrzebuje blizkości mamy...na Twoich rękach czuje sie bezpiecznie :))
agnieszka74
2006-07-27
18:38:13
Email
A jak reaguje np na zabawki dla niemowlaków "dzwiękowo -światłowe"..hehe ..ale nazwa ??
Lidka23
2006-07-28
12:20:14
Email
reaguje dobrze :))tzn zainteresowany jest przez chwilkę wodzi za nimi oczkami jakby je widział:)))też myślę że potrzebuje bliskości ale teściowa z któą obecnie mieszkamy uważa ze go rozpieszczam już od samego początku a co to będzie jak będzie starszy i większy????zresztą ona to szybciutko go potrafi uspokoić:(może to ja coś zle robię?? już samam nie wiem.
lidiamital
2006-07-28
13:33:57
Email
U mnie było to samo z tym, że nie dawał się nosić na rękach. Idź do pediatry i poproś o skierowanie do neurologa on zleci resztę. My tak zrobiliśmy i wykluczyliśmy wszelkie nipokoje jeśli chcesz wiedzieć coś więcej daj zanać. Okazało się, że Damiane ma niecykliczne kolki, wcześnie wyrznają mu się ząbki i ma asymetrię ułożeniową, strasznie brzmi ale to nie choroba. Nasz synek zaczął płakać przy końcu drugiego tygodnia. Pa

Dodaj nowy wpis      Powrót do wybranego działu      Powrót do strony gwnej forum