szukaj zwrotu:       szukaj w:
wybrano:
dział - Niemowlę (pielęgnacja niemowlaczków, karmienie piersią, rozwój, wychowanie, choroby tfu tfu, itp)
temat - zakupy na alegro


Dodaj nowy wpis      Powrót do wybranego działu      Powrót do strony głównej forum
Napisano: Treść:
Katja
2006-07-26
Email
hej dziewczyny! mam do Was pytanie, wyda się może bardzo blahe ale....zastanawiałam się, czy zakupy w alegro(chodzi głównie o rzeczy dla dzieci typu ubranka, zabawki itp)są opłacalne, czy lepiej wydać parę złotych więcej i kupić coś w sklepie? Jaka jest Wasza opinia na ten temat? Za wszystkie odpowiedzi z góry dziękuję!
21Aneta
2006-07-26
23:43:41
Email
Katja ja bardzo często kupuję różne rzeczy na Allegro. Wydaje mi się to opłacalne, zwłaszcza jeśli od jednego sprzedającego kupujesz kilka ciuszków - wtedy za przesyłkę płacisz tylko raz. Inaczej to wygląda kiedy kupujesz jeden ciuszek - jak dodasz koszt przesyłki to ci wyjdzie drożej niż w sklepie.. Opłacają się zestawy ciuszków. Pamiętaj zawsze, żeby sprawdzić opinie o sprzedającym - abyś się nie nacięła. A poza tym, jeśli kupujesz ciuszki używane dla dziecka w lumpeksach lub gdziekolwiek indziej to równie dobrze możesz je kupić na Allegro. Warto przyjrzeć się dodanym zdjęciom. Pozdrawiam.
OlkaK
2006-08-19
07:36:45
Email
Ja również kupiłam wiele rzeczy dla małej na allegro. Moze nie były to ciuszki (akurat miałam),ale jesli by była taka potrzeba to czemmu nie. Zakupilam wozek, laktator i troche zabawek. Zapłaciłam duzo mniej niz w sklepie. Pozdrawiam:)

Dodaj nowy wpis      Powrót do wybranego działu      Powrót do strony gwnej forum