szukaj zwrotu:       szukaj w:
wybrano:
dział - Niemowlę (pielęgnacja niemowlaczków, karmienie piersią, rozwój, wychowanie, choroby tfu tfu, itp)
temat - Jedzonko


Dodaj nowy wpis      Powrót do wybranego działu      Powrót do strony głównej forum
Napisano: Treść:
ilona81
2006-07-25
Email
Dziewczyny, powiedzcie ile mleczka piją wasze maleństwa i w jakich odstępach czasowych? moje 3,5 miesięczne paniusie wypijają co 3 godzinki, czasem co cztery z jedną 6-cio godzinną przerwą nocną jakieś 60-120ml mleczka. To dobry wynik?
eryka.i.emma
2006-07-25
22:15:17
Email
jej nie mam pojecia bo pija z piersi i raczej nie umiem tego zmierzyc. jedynie czestotliwosc poddaje pomiarowi ale z tym rowniez roznie... czesem co 3h czasem co 1h + przerwa nocna :/
lidiamital
2006-07-25
22:38:30
Email
Najlepszym wskaźnikiem jest przrost wagi dzieciątka. One mają różne upodobania i żołądeczki. Nie ma właściwego wskaźnika co do wypijanych mililitrów.Ja karmię piersią ale co jakieś dwa tygodnie zależy od okoliczności po prostu ważę małego i mam czarno na białym.
andzia
2006-07-25
23:12:51
Email
Ilona zgadza sie z dziewczynami.Waz dzidziusia co jakies 2tyg i bedziesz wiedziala.Obserwuj go tez czy nie marudzi bo np jest glodny.Ale uwazam ze taki wynik jest super moja Wiki jadla w tym wieku max90.Pozdrawiam
andzia
2006-07-25
23:14:15
Email
Przepraszam nie doczytalam dobrze ze chodzi o dwie dziewczynki :)

Dodaj nowy wpis      Powrót do wybranego działu      Powrót do strony gwnej forum