szukaj zwrotu:       szukaj w:
wybrano:
dział - Niemowlę (pielęgnacja niemowlaczków, karmienie piersią, rozwój, wychowanie, choroby tfu tfu, itp)
temat - Zbyt wczesne ząbkowanie.


Dodaj nowy wpis      Powrót do wybranego działu      Powrót do strony głównej forum
Napisano: Treść:
lidiamital
2006-07-25
Email
Dziewczyny! Czy maluszek którejś z was zaczął ząbkować w drugim miesiącu? Byliśmy u pani doktor, a ona na to, że za miesiąc zęby już będą, że czasem tak się zdarza.
polishgirl
2006-07-25
13:02:06
Email
Lidia, mój skończy za tydzień 5 miesiecy , ale jakieś 3 tygodnie temu zauważylam pierwszy ząbek, a tak od 3 miesiąca był bardzo niespokojny. Zabek juz się przebił. Więc czasem sie tak zdarza że wychodzą wczesniej. Będziemy musiały szybciej o nie dbać.;-))
katka
2006-07-25
13:17:16
Email
jest to możliwe ale podziwiam pediatre za pewność siebie czasami dzieci rodza sie juz z zebami i dobrze ze nie zyjemy pare wiekow temu bo zwykle takie dzieci ladowaly w przepasci;)
katka
2006-07-25
13:18:49
Email
powiedz na jakiej podstawie pani doktor to stwierdzila
lidiamital
2006-07-25
21:22:37
Email
Otóż od jakiegoś czasu zauważyłam, że mocno puchnie i uwypukla się dziąsełko potem doszło ślinienie- myślałam, że to rozwój slinianek, no i pakowanie piąstek do buzi. Damianek jest maleńki ma dopiero co skończone dwa miesiączki, wprawdzie zaczyna uświadamiać sobie obecność rączek ale pakować je do buzi od 5 tyg? Pani doktor powiedziała, że już ze sczęki się wyrżnęły teraz tylko nabłonek na dziąsełku mają pokonać.To wszystko!
katka
2006-07-26
13:58:22
Email
A to co innego-zwracam honor pani doktor. Więc tylko czekaj i dbaj o te pierwsze ząbki-jak będziesz chciała jakis porad na temat higieny to chętnie pomoge

Dodaj nowy wpis      Powrót do wybranego działu      Powrót do strony gwnej forum