szukaj zwrotu:       szukaj w:
wybrano:
dział - Niemowlę (pielęgnacja niemowlaczków, karmienie piersią, rozwój, wychowanie, choroby tfu tfu, itp)
temat - KROSTKI NA CAłYM CIELE


Dodaj nowy wpis      Powrót do wybranego działu      Powrót do strony głównej forum
Napisano: Treść:
asiulek
2006-07-23
Email
DZIEWCZYNY OD CZEGO MOGA BYC TAKIE CZERWONE KROSTKI. PRZECHODZA W PLAMKI. NAJPIERW WYSKOCZYłY NA BUZI I GLOWIE POTEM BRZUSZEK A POTEM NóżKI????MOżE TO BYć PO SZCZEPIENIU????CZY OD JEDZENIA????
Dominika
2006-07-23
18:38:30
Email
wyglada mi to na alergie pokarmowa...wprowadzalas moze do diety Twojego maluszka cos nowego???a moze karmisz piersia i skusilas sie na cos co moglo uczulic np.czekolade, ryby,lub owoce cytrusowe ??
słitka
2006-07-23
22:26:17
Email
A może to po prostu potówki ?
Lidka23
2006-07-29
21:13:37
Email
a ile ma twój maluszek???bo u mnie było to samo gdzies około 1 tyg i okazało się że to rumień toksyczny:( trwa tro od tygodnia do miesiąca. Kubulek dostał zastrzyk i wapno 2 x dziennie przez 4 dni. Nie wolno go przegrzewać i powinien mieć jak najwięcej światła dziennego jak naj mniej płakać bo podczas płaczu to siś nasila. Ale to szybko mija więc nie ma się czym martwićbo ma to ponad 90% niemowlaczków pozdrawiam:)
asiulek
2006-08-01
19:24:09
Email
HEJ DZIWCZYNKI, TE KROSTKI ZNIKNEłY NA DRUGI I TRZECI DZIEń. CHYBA BYłY PO BANANIE!!!JA BARDZO UWAżAM NA JEDZENIE I POKUSIłAM SIE SPRAWDZIć CZY NIC PO NIM NIE BEDZIE!! A MAM PYTANKO JAK WYSTAPIA TAKIE KROSTKI CZY JA MOGE WYPIC WAPNO ABY JEJ ZESZłO????
Basia.26
2006-08-02
06:03:22
Email
asiulekdla ochrony swoich zębów podczas karmienia nawet jest wskazane, zebyś codziennie piła wapno:) mi położna tak poleciła, przez pierwsze 4 dni kazała pić rano i wieczorem, a na piąty dzień już tylko raz dziennie i tak cały już czas. oczywiście zaniedbałam to zalecenie po kilku miesiącach, od czasu do czasu jeszcze wypiję wapno:)

Dodaj nowy wpis      Powrót do wybranego działu      Powrót do strony gwnej forum