szukaj zwrotu:       szukaj w:
wybrano:
dział - Niemowlę (pielęgnacja niemowlaczków, karmienie piersią, rozwój, wychowanie, choroby tfu tfu, itp)
temat - KUPKI


Dodaj nowy wpis      Powrót do wybranego działu      Powrót do strony głównej forum
Napisano: Treść:
ilona81
2006-07-22
Email
Dziewczyny, jakiego koloru sa kupki waszych pociech? kiedy przechodziłam na mleko sztuczne lekarz powiedział mi, ze kolor zielony, bo takie robiły kupeczki z czasem bedzie robił sie coraz to bardziej żółty, to znaczy ze wszsytko jest w normie.. owszem, maluchy rozwijają sie dobrze, ale kupki nadal sa zielone..no moze nie czasem mają lekką domieszkę zółtego koloru.. czy to normalne? czy powinny mieć zółciutkie kupki?
bela
2006-07-22
19:03:37
Email
moze podajesz im cos jeszcze oprocz mleka modyfikowanego i dlatego kupki maja inny kolor.Moj synek tez ma zielone bo daje mu hertbatki np. na lepsze trawienie lub z kopru.Kolor zielony jest wynikiem obecnosci laktozy w herbatkach
ilona81
2006-07-23
00:31:28
Email
no tak, podaje herbatki, oczywiście, ale lekarz mówił, ze mimo herbatek powinno być zółto.. hmm.. choć moze faktycznie to od laktozy..
Magdalenka
2006-07-23
13:59:32
Email
ilona, ja tez sie balam tych kupek po mleku modyfikowanym, bo byly bardziej zielone niz mi sie wydawalo ze powinny. najpewneij wszystkoi jest ok, a kolor kupek jest stad, ze mieszanka zawiera wiecej zelaza niz twoje mleko, stad ta zielen. u mnie nigdy nie zrobily sie tak zolte jak przy piersi, ale to normalne. nie przejmuj sie, jezeli nie ma sluzu, krwii, dzikich wrzaskow z powodu bolu brzuszka po tym mleku, to jest dobrze. pozdrawiam, magda
bela
2006-07-23
19:41:55
Email
no tak laktoza i zelazo daja zielone kupki
JOLA-JOLKA
2006-07-24
17:20:47
Email
Mój Matyś ma 5 miesięcy i też go dokarmiam mlekiem sztucznym, deserkami Gerbera, daję też soczki i herbatki.Jego kupki też są zielonkawe i czasami mia jakby "włos" śluzu.Wybieram się do pediatry więc zapytam się o te nasze kupki.Jak pytałam się poprzednio (ale Matyś był wtedy dużo młodszy", to lekarz stwierdził, żeby obserwować,ale u takich maluchów to okres przejściowy.Dlatego teraz nie panikuję.Moja babcia twierdziy, że ak kupka jest zielonkawa, to sygnał,że albo maluch je zimne pokarmy, albo jest przeziębiony.
ilona81
2006-07-25
21:43:25
Email
Hmm, no moje maluszki piją zimne mleczko bo w te upały nie plują wszystkim co ciepłe :( ale nawet jak piły ciepłe,to tez było na zielono.. rozwijają sie dobrze, myślę,ze bedzie oki :)

Dodaj nowy wpis      Powrót do wybranego działu      Powrót do strony gwnej forum