szukaj zwrotu:       szukaj w:
wybrano:
dział - Niemowlę (pielęgnacja niemowlaczków, karmienie piersią, rozwój, wychowanie, choroby tfu tfu, itp)
temat - kto na chrzciny?


Dodaj nowy wpis      Powrót do wybranego działu      Powrót do strony głównej forum
Napisano: Treść:
dota
2006-07-20
Email
Hej dziewczyny!! mam pytanie czy na chrzciny zapraszałyscie równiez prababcie i pradziadków oraz swoich chrzestnych? a i kto powinien trzymac dzidzie w kosciele? Mama czy chrzestna?
andzia
2006-07-20
12:43:12
Email
Hej My na chrzciny Wiki zaprosilismy pradziadkow.Naszych chrzestnych nie zapraszalismy.Napewno mam trzyma dzidzie w kosciele.Pozdrawiam
słitka
2006-07-20
20:12:07
Email
Cześć Dota. My na chrzciny zaprosiliśmy prababcie i naszych chrzestnych.U nas w kościele trzymają chrześni:)
słitka
2006-07-20
20:13:48
Email
Rany, chrzestni nie wiem skąd mnie się te "ś" wzieło :/
sylwia
2006-07-20
20:24:40
Email
Kto trzyma do chrztu jest zależne od parafii. Znam nawet taki zwyczaj, że chrzestna trzyma dziewczynkę, a chrzestny chłopca. Wszystko was powie ksiądz przed chrztem, jak pójdziecie na nauki. Wydaje mi się, że sprawa zaproszenia gości jest sprawą bardzo indywidualną, zalezy czy robicie przyjęcie malutkie, czy wielka imprezę.

Dodaj nowy wpis      Powrót do wybranego działu      Powrót do strony gwnej forum